„Man Utd“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą „Premier“ lygoje © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Anglijos „Premier“ lygoje patyrė „Manchester United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Aston Villa“ futbolininkų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje „raudonieji velniai“ dažniau grasino varžovų vartams, tačiau savųjų progų turėjo ir svečiai, vis tik pirmosios 45 minutės baigėsi be įvarčių.

Antrąjį kėlinį gerokai sėkmingiau pradėjo „Aston Villa“, tačiau žaidybinio pranašumo ilgą laiką įvarčių paversti nepavyko.

Tikra drama aikštėje ėmė vykti pačioje mačo pabaigoje. 88-ąją minutę po kampinio pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Aston Villa“ gynėjas Kortney Hause'as.

Tas pats anglas po keleto minučių vėl atsidūrė įvykių epicentre, kai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir į „Aston Villa“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Realizuoti baudinio stojo Bruno Fernandesas, nors tuo metu aikštėje buvo ir Cristiano Ronaldo. Įprastai sėkmingai baudinius mušantis portugalas šįkart kamuolį pasiuntė gerokai virš vartų ir leido svečiams į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Blue blood

Saunuoliai Aston Villa to ir reikejo is velniu tiketis anksiau ar veliau.

• +1
  • D.

Vakar visi lyderiai tarsi pachmielingi žaidė, išskyrūs City 😀 Realiai lygu lygu tarp lyderių 😀 Esu United fanas, bet Forza ar dar kas truputį gadina komentarus suprantu, bet visi turi suprast jog Ronaldo ir messi yra tie, nes jie didžiausios žvaigždės pasauly, kurie gadina komentarų skiltį, o ne United fanai ar pats klubas 😀 Va ir Livis klupo, klumpa Man United, visi klumpa, juk sezono pradžia, wtf 😀

• 0
  • Aaa
    Kaip netikėta

Baigėsi young boisai ir niukastlai, baigėsi ir golai.

Jis jau imuse daugiau ar tiek pat kaip di maria ir a.sanchez, ir tikrai dar ne viena gola imus. Cia viena graju neimuse ir jau reiskiates. Manau golu siemet jis daugiausiai imus is MU zaideju. O musti reikia ir lavonams ir geriems. Svarbu musti. Kas trukdo kitiems imusti 11m baudinius ir visokiems lavonams ?