"Man Utd" patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos lygoje

Ketvirtadienį startavo penktasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas.

Pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną šiame turnyre patyrė "Manchester United" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 1:2 nusileido "Astana" futbolininkams.

Be didžiosios dalies pagrindinių savo futbolininkų žaidę "raudonieji velniai" 10-ąją minutę išsiveržė į priekį po Jesse Lingardo įvarčio. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmajame kėlinyje.

55-ąją minutė Tahithas Chongas turėjo puikią galimybę padvigubinti svečių pranašumą, tačiau nesugebėjo iš kelių metrų pataikyti į tuščius vartus, o jau kitos atakos metu "Astana" rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Dmitri Shomko.

62-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, kuomet itin nepasisekė "Man Utd" gynėjui Di'Shonui Bernardui, kuris nukreipė kamuolį į savo vartus.

Svečiai mačo pabaigoje spaudė varžovus bei stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko, o savo progų kontratakose rasdavo ir "Astana".

Kazachstano čempionams tai yra pirmieji iškovoti taškai Europos lygoje šį sezoną.