"Man Utd" patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos lygoje

Ketvirtadienį startavo penktasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas.

Pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną šiame turnyre patyrė "Manchester United" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 1:2 nusileido "Astana" futbolininkams.

Be didžiosios dalies pagrindinių savo futbolininkų žaidę "raudonieji velniai" 10-ąją minutę išsiveržė į priekį po Jesse Lingardo įvarčio. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmajame kėlinyje.

55-ąją minutė Tahithas Chongas turėjo puikią galimybę padvigubinti svečių pranašumą, tačiau nesugebėjo iš kelių metrų pataikyti į tuščius vartus, o jau kitos atakos metu "Astana" rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Dmitri Shomko.

62-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, kuomet itin nepasisekė "Man Utd" gynėjui Di'Shonui Bernardui, kuris nukreipė kamuolį į savo vartus.

Svečiai mačo pabaigoje spaudė varžovus bei stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko, o savo progų kontratakose rasdavo ir "Astana".

Kazachstano čempionams tai yra pirmieji iškovoti taškai Europos lygoje šį sezoną.

• Nuomonius (IP: a3d913891)

Pasižiūri, kad tokie pacukai kaip Lingardas kapitonais tampa ir iškart supranti esamą situacija.

• 11
  • zb skuduras (IP: db498dc22)

Dar prieš mačą Man Utd line-up pasižiūrėjus, nieko gero nesišvietė.

• 7
  • D. (IP: c1dcdcb86)

hateriai tegu sudėty pasižiūri jei moka internetu naudotis, tada supras kodėl pralaimėjo. Chong net į tusčius vartus neįmušė, sekančioj atakoj įvartis. Prieš rungtynes žiniasklaidoje kalbama buvo, kad 300 tūkstančių Kazakstaniečių nori patekt į rungtynes su MAN UTD. 300 Tūkstančių. Įsivaizduokit sekundėj. Panašu, kad buvo specialiai pralaimėta, vardan pinigų ateičiai ir duodant pralaimėti jaunimui. Sudėtį nebuvo nei vieno pagrindinio žaidėjo. Nei vieno. Lingaard niekad jau nebežaidžia startinėj sudėty. Taip, kad malonu buvo dėl Kazakstano fanų. O MAN UTD praktiškai yra kitame etape, tad NIEKO VERTO VARŽYBOS.

• 7
  • MU (IP: d06998cf9)

Greiciau imtu pochetino o solskieras galetu buti asistentu. Butu geriausias varijantas

• 5
  • tadas (IP: 69c685a6f)

svarbiausias dalykas, jus pasiziurekit kada kitos varyzbos united. o gi sestadieni. tai gaunasi, po maziau nei 2 paru ir dar skrydis is kazakhstano...ir galvojat leis pagirndinius zaidejus, nes reikia pergaliu, bet ten kur nieko jos nelemia????EPL svarbiausia dabar, tai dave jaunuoliams pazaisti, o su Aston Villa tures sviezius visus pagrindinius zaidejus.

• 4
  • gg (IP: 60f7e5a56)
    Grandpa (IP: 287f95881)

Kokie cia visi myzniai 😀DD ir gerai, kad nieko nelemianciose rungtynese Ole leidzia jaunima, kitiems tai buvo apskritai pirmos rungtynes. O ka jus norit, kad Ole tokiose nieko vertose rungynese leistu pagrindinius zaidejus? O jeigu trauma ar kas. Pamenu Valmierda nieko nelemenciose rungtynese isleiso Messi ir sutraumavo ji bledes