"Man Utd" neįveikė dešimtyje žaidusio "Bournemouth", "Leicester" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (VIDEO)

Šeštadienį prasidėjo 27-asis Anglijos "Premier" lygos turas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko "Old Trafford" stadione, kur vietos "Manchester United" priėmė "Bournemouth" futbolininkus. Po atkaklios kovos komandos išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 1-1.

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos demonstravo atakuojantį žaidimą. Pavojingesni buvo "raudonieji velniai", tačiau "Bournemouth" taip pat kėlė pavojų šeimininkų gynėjams.

23-ąją minutę krito pirmasis įvartis - po Antonio Valencia smūgio koja kyštelėjęs Marcusas Rojo išvedė "Man Utd" vienuolikę į priekį. Vis dėlto svečiams artėjant kėliniui į pabaigą pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį - nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Joshua Kingas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Bournemouth" buvo skaudžiai nubaustas - antrą geltoną kortelę užsidirbo ir aikštę palikti turėjo Andrew Surmanas. Visą kitą kelinį svečiai gavo žaisti dešimtyje, tačiau tai nesutrukdė pasiekti teigiamo rezultato.

"Man Utd" dominavo visame antrajame kėlinyje ir 72-ąją minutę galėjo padėti galutinį tašką dvikovoje, tačiau Zlatanas Ibrahimovičius nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, o dvikova taip pat ir baigėsi rezultatu 1-1.

Jose Mourinho auklėtiniai nesugebėjo pasinaudoti puikia galimybe bent laikinam pakilti į ketvirtąją poziciją ir po lygiųjų lieka šeštoje pozicijoje. "Bournemouth" galiausiai pavyko nutraukti pralaimėjimų seriją.

Kitose rungtynėse pergalingą kelią pratęsė čempionai "Leicester City". Be Claudio Ranieri likusios "lapės" rezultatu 3-1 nukovė "Hull City" ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Dar kitose rungtynėse taip pat pergales pasiekė "Stoke City", "Swansea", "Southampton" bei "Crystal Palace".

"Man Utd" 1 - 1 "Bournemouth"
23' [1 - 0] M. Rojo
40' [1 - 1] J. King (11 m. baudinys)
45' A. Surman ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės
72' Z. Ibrahimovič ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio

"Leicester" 3 - 1 "Hull City"
14' [0 - 1] S. Clucas
27' [1 - 1] Ch. Fuchs
59' [2 - 1] R. Mahrez
90' [3 - 1] T. Huddlestone (į savus vartus)

"Stoke City" 2 - 0 "Middlesbrough"
29' [1 - 0] M. Arnautovič
42' [2 - 0] M. Arnautovič

"Swansea" 3 - 2 "Burnley"
12' [1 - 0] F. Lllorente
20' [1 - 1] A. Gray (11 m. baudinys)
61' [1 - 2] A. Gray
69' [2 - 2] Olsson Mart
90+2' [3 - 2] F. Llorente

"Watford" 3 - 4 "Southampton"
4' [1 - 0] T. Deeney
28' [1 - 1] D. Tadič
45' [1 - 2] N. Redmond
79' [2 - 2] S. Okaka
83' [2 - 3] M. Gabbiadini
86' [2 - 4] N. Redmond
90+4 [3 - 4] A. Doucoure

"West Brom" 0 - 2 "Crystal Palace"
55' [0 - 1] W. Zaha
84' [0 - 2] A. Townsend