"Man Utd" namuose pranoko "Chelsea", H. Kane'as atvedė "Tottenham" į pergalę (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos 28-ojo turo rungtynės.

Įdomiausia turo dvikova įvyko "Old Trafford" stadione, kur susitiko dviejų priešiškai vienas kitam nusiteikusių strategų vadovaujamų ekipų dvikova - "Manchester United" priėmė Londono "Chelsea". Pranašesni buvo šeimininkai - "raudonieji velniai" rezultatu 2-1 pasiekė pergalę.

Aktyviau rungtynes pradėjo svečiai iš Londono, o Alvaro Morata jau 4-ąją minutę turėjo gana neblogą progą pasižymėti. Vis dėlto vėliau žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos realų šansų pasižymėti neturėjo.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 32-ąją susitikimo minutę, kai perdavimą iš gilumos gavęs Willianas pasileido bėgti prieš vartininką ir tiksliu smūgiu nuginklavo Davidą De Gea.

Tačiau ilgai šiuo pranašumu Antonio Conte auklėtiniai nesidžiaugė - 39-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį sudėtingoje situacijoje sukontroliavęs ir pukiai su Anthony Martialu susižaidęs Romelu Lukaku grąžino pusiausvyrą rungtynėse.

Antrajame kėlinyje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau pergalingą įvartį pasiekė šeimininkai. 75-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Jesse Lingardas po R. Lukaku perdavimo smūgiu galva pirmą kartą šioje dvikovoje išvedė šeimininkus į priekį.

"Chelsea" per likusį laiką jokių priešnuodžių prieš solidžią "Man Utd" gynybą nerado ir susitikimas baigėsi "raudonųjų velnių" pergale rezultatu 2-1.

"Man Utd" po pergalės grįžo į antrąją vietą, o "Chelsea" jau krenta į penktąją poziciją užleisdami į didįjį ketvertuką "Tottenham".

Kitose rungtynėse, kuriose Londono "Tottenham" susigrūmė su "Crystal Palace", minimalią pergalę paskutinėmis minutėmis pasiekė "Spurs". 88-ąją minutę tikslus Harry Kane'o smūgis galva atvedė svečius į priekį.

"Man Utd" 2 - 1 "Chelsea"
32' [0 - 1] Willian
39' [1 - 1] R. Lukaku
75' [2 - 1] J. Lingard

"Crystal Palace" 0 - 1 "Tottenham"
88' [0 - 1] H. Kane