"Man Utd" kapituliavo mače su "Burnley", "Tottenham" palaužė "Norwich"

Anglijos "Premier" lygoje trečiadienį vakare buvo sužaistos dar trejos 24-ojo turo rungtynės.

Nemažas netikėtumas užfiksuotas "Old Trafford" stadione, kur vietos "Manchester United" gavo smūgį į nugarą nuo "Burnley" futbolininkų. Du smūgius į vartų plotą atlikę ir du įvarčius pasiekę svečiai triumfavo rezultatu 2:0.

"Man Utd" ilgą pirmojo kėlinio laiką turėjo pranašumą su kamuoliu, tačiau buvo nubausti 39-ąją minutę – Chrisas Woodas standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į Davido De Gea vartus.

"Raudonieji velniai" antrajame kėlinyje dėjo visas pastangas, kad grįžtu į kovą dėl pergalės, tačiau 56-ąją minuytę buvo priblokšti Jay'aus Rodriguezo įvarčiu.

Puikiai su Ch. Woodu susižaidęs J. Rodriguezas iš maždaug 18 metrų smeigė kamuolį į patį vartų kampą. D. De Gea į tokį varžovo smūgį atsakymų neturėjo.

Per likusį laiką "Man Utd" atakavo svečius, tačiau šie neklydo ir šventė antrąją pergalę iš eilės.

Mančesterio ekipai tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės ir trečias per paskutines penkerias rungtynes. Nepaisant to, "raudonieji velniai" lieka penktoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse po atkaklios kovos "Norwich" ekipą palaužė ir pergalių badą nutraukė Londono "Tottenham" klubas.

Dele Alli ir Heungo-mino Sono įvarčiai padovanojo pergalę Jose Mourinho auklėtiniams, kurie nutraukė keturių nelaimėtų rungtynių seriją.

Triuškinančią pergalę iškovojo trečioje vietoje žygiuojanti "Leicester City" ekipa. Ayoze Perezo dublis ir Harvey Barneso su Ricardo Pereira įvarčiai nulėmė "lapių" triumfą prieš "West Ham" – 4:1.

"Man Utd" 0 - 2 "Burnley"
39' [0 - 1] Ch. Wood
56' [0 - 2] J. Rodriguez

"Tottenham" 2 - 1 "Norwich"
38' [1 - 0] D. Alli
70' [1 - 1] T. Pukki (11 m. baudinys)
79' [2 - 1] H-M. Son

"Leicester" 4 - 1 "West Ham"
24' [1 - 0] H. Barnes
45+5' [2 - 0] R. Pereira
50' [2 - 1] M. Noble (11 m. baudinys)
81' [3 - 1] A. Perez (11 m. baudinys)
88' [4 - 1] A. Perez