"Man Utd" išplėšė pergalę prieš "Liverpool" © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje savaitgalį buvo žaidžiamos 23 turo varžybos, kuriose netrūko įdomių rezultatų, dramatiškų momentų ir puikių debiutų. Centrinėse rungtynėse "Man Utd" po paskutinę minutę pelnyto įvarčio laimėjo prieš "Liverpool" ir sumažino atsilikimą nuo taškus namie pirmą kartą šį sezoną praradusio "Chelsea".

Amžinų priešininkų susitikime "Old Trafford" stadione iniciatyvą didelę rungtynių dalį turėjo svečiai iš "Liverpool", kurie dominavo aikštės viduryje ir sūkūrė ne vieną progą įmušti, tačiau nei Djibrilo Cisse nei Peterio Croucho smūgiai tikslo nepasiekė.

Vis dėlto susitikimą sėkmingiau baigė "Man Utd" - iš pradžių visai nedaug pritrūko Wayne`ui Rooney, kurio muštas kamuolys praskriejo šalia virpsto, o lygiai 90-ą minutę po Ryano Giggso baudos smūgio Rio Ferdinandas galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė pergalę šeimininkams.

Po šios pergalės Mančesterio ekipa išsaugojo antrąją poziciją ir dabar 14-a taškų atsilieka nuo vienvaldžio lygos lyderio Londono "Chelsea", kuris pirmą kartą šį sezoną prarado taškus namuose - Jose Mourinho auklėtiniai nesugebėjo įveikti "Charlton" ekipos.

Nors Eiduras Gudjohnsenas buvo išvedęs "mėlynuosius" į priekį, antro kėlinio viduryje rezultatą išlygino naujasis "Charlton" pirkinys Marcusas Bentas. "Chelsea" padėtį rungtynių pabaigoje sukomplikavo Ricardo Carvalho pašalinimas iš aikštės, bet rezultatas nepaisant abiejų komandų pastangų nugalėti taip ir nepasikeitė.

Dar vieną nesėkmę patyrė kitas sostinės klubas "Arsenal", išvykoje minimalia persvara po vienintelio Jameso Beattie įvarčio turėjęs pripažinti Liverpulio "Everton" pranašumą, tačiau galimybe atitolti nuo viena vieta žemiau esančių miesto kaimynų nepasinaudojo ketvirtą poziciją užimantis "Tottenham", mačą su Birmingemo "Aston Villa" baigęs be įvarčių.

Taškais su "Arsenal" susilygino lygos naujokas "Wigan", permainingose ir dramatiškose rungtynėse po debiutanto Neilo Melloro įvarčio laimėjęs prieš krizėje atsidūrusį "Middlesbrough", septintoje vietoje išlieka įtikinamą pergalę prieš "Man City" iškovojęs "Bolton", o "Blackburn" kontraversiško įvarčio dėka išvykoje nugalėjo "Newcastle" ekipą.

Autsaiderių dvikovą triuškinamai laimėjo "Birmingham", sutriuškinęs "Portsmouth" komandą net 5-0, tuo tarpu turnyrinės lentelės dugne esantis "Sunderland" pasiekė vos antrą sezono pergalę išvykoje įveikdamas "West Brom" vienuolikę.

23 turo rezultatai

"%c00051" 1 - 0 "%c00041"
13` [1 - 0] James Beattie

90` Francesc Fabregas ("Arsenal") pašalintas iš aikštės

"%c00048" 5 - 0 "%c00057"
5` [1 - 0] Jiri Jarosik
37` [2 - 0] Jermaine Pennant
55` [3 - 0] Matthew Upson
90` [4 - 0] David Dunn
90` [5 - 0] Mikael Forssel (11m.)

"%c00050" 2 - 0 "%c00054"
37` [1 - 0] Jared Borgetti
41` [2 - 0] Kevin Nolan

"%c00053" 2 - 3 "%c00261"
2` [0 - 1] Jason Roberts
29` [0 - 2] David Thompson
56` [1 - 2] Jimmy Floyd Hasselbaink
66` [2 - 2] Yakubu Ayegbeni
90` [2 - 3] Neil Mellor

"%c00046" 0 - 1 "%c00056"
75` [0 - 1] Morten Gamst Pedersen

"%c00052" 0 - 0 "%c00049"

84` Gareth Barry ("Villa") pašalintas iš aikštės

"%c00194" 0 - 1 "%c00260"
72` [0 - 1] Anthony Le Tallec

"%c00042" 1 - 1 "%c00043"
19` [1 - 0] Eidur Gudjohnsen
59` [1 - 1] Marcus Bent

81` Ricardo Carvalho ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

"%c00040" 1 - 0 "%c00045"
90` [1 - 0] Rio Ferdinand