"Man Utd" ir "Tottenham" šventė pergales, "Liverpool" prarado taškus (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės trejos 6-ojo turo rungtynės.

Londono "Tottenham" namuose susigrūmė su kovinguoju "Crystal Palace" klubu. Mauricio Pochettino vadovaujama ekipa pratęsė pergalių žygį.

68-ąją minutę pergalingo įvarčio autoriumi tapo komandos naujokas Heungas-Minas Sonas. Jis pasižymėjo po tikslaus Christiano Erikseno perdavimo

"Tottenham" klubui tai buvo antroji pergalė iš eilės. "Spurs", "Crystal Palace" ir dar trys klubai savo sąskaitose turi po 9 taškus.

Vakaro rungtynėse "Manchester United" išvykoje susitiko su "Southampton" futbolininkais. Šeimininkai kovėsi iki pat paskutinės minutės, tačiau sėkmingo "raudonųjų velnių" naujoko žaidimas padėjo iškovoti pergalę 2-3.

13-ąją minutę Graziano Pelle išvedė "Southampton" į priekį, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Anthony Martialis, kuris rezultatą išlygino jau 34-ąją minutę.

Antrajame kėlinyje šeimininkams ir toliau nesisekė sustabdyti jaunojo prancūzo. 50-ąją minutę A.Martialis jau išvedė "Man Utd" į priekį, o pranašumą po 18 minučių padidino Juanas Mata.

Rungtynių pabaigoje G.Pelle pelnė antrąjį įvartį, tačiau pasiekti bent lygiųjų šeimininkams nepavyko. Po pergalės "Man Utd" iki pirmoje vietoje esančio "Man City" klubo priartėjo 2 taškais.

Kitose rungtynėse nuo antrojo kėlinio pradžios pirmavęs "Liverpool" klubas savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis su "Norwich" vienuolike.

"Tottenham" 1 - 0 "Crystal Palace"

68' [1 - 0] H-M.Son

"Liverpool" 1 - 1 "Norwich"

48' [1 - 0] D.Ings

61' [1 - 1] R.Martin

"Southampton" 2 - 3 "Man Utd"

13' [1 - 0] G.Pelle

34' [1 - 1] A.Martial

50' [1 - 2] A.Martial

68' [1 - 3] J.Mata

86' [2 - 3] G.Pelle