"Man Utd" ir "Tottenham" sutriuškino savo varžovus "Premier" lygoje (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos šešerios 7-ojo turo rungtynės.

Įsivažiuojantis Londono "Tottenham" išvykoje susigrūmė su "Huddersfield" futbolininkais. Mauricio Pochettino auklėtiniai pasiekė triuškinančią pergalę - varžovus nugalėjo rezultatu 4-0.

9-ąją minutę pasižymėjo sunkiai rugsėjo mėnesį sustabdomas Harry Kane'as, o jau po septynių minučių pranašumą iki dviejų įvarčių padidino gynėjas Benas Daviesas.

23-ąją minutę rezultatas tapo triuškinantis - H. Kane'as dar kartą nuginklavo varžovų vartus. Anglui tai buvo jau penktasis įvartis šią savaitę, kai prieš tai Čempionų lygoje pasižymėjo "hat-tricku".

Galutinis taškas buvo padėtas pačioje susitikimo pabaigoje - po B. Davieso perdavimo savo įvartį pasiekė po keitimo aikštėje pasirodęs Moussa Sissoko.

Ketvirtąją pergalę šiame sezone iškovojęs "Tottenham" su 14 taškų bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją. "Huddersfield" lieka pačiame turnyrinės lentelėje viduryje - dešimtoje pozicijoje.

Vėlesnėje dvikovoje tokiu pačiu rezultatu "Crystal Palace" ekipą sutriuškino "Manchester United" futbolininkai. Jose Mourinho auklėtiniai įsirašė 19 tašką šiame sezone.

3-ąją minutę pasižymėjo Juanas Mata, o vėliau sužibo Marouane'as Fellaini - belgas pasižymėjo dviem įvarčiais. Galutinį tašką susitikimo pabaigoje padėjo Romelu Lukaku.

Likusios dvikovos baigėsi "Stoke City" ir "West Ham" pergalėmis, "Bournemouth" ir "Leicester City" pasidalino po tašką, o "West Brom" išleido dramatišką pergalę prieš "Watford".

"Huddersfield" 0 - 4 "Tottenham"
9' [0 - 1] H. Kane
16' [0 - 2] B. Davies
23' [0 - 3] H. Kane
90+1' [0 - 4] M. Sissoko

"Man Utd" 4 - 0 "Crystal Palace"
3' [1 - 0] J. Mata
35' [2 - 0] M. Fellaini
49' [3 - 0] M. Fellaini
85' [4 - 0] R. Lukaku

"Bournemouth" 0 - 0 "Leicester"

"Stoke City" 2 - 1 "Southampton"
40' [1 - 0] M. Diouf
76' [1 - 1] M. Yoshida
85' [2 - 1] P. Crouch
43' S. Berahino ("Stoke") nerealizavo 11 m. baudinio

"West Brom" 2 - 2 "Watford"
18' [1 - 0] S. Rondon
21' [2 - 0] J. Evans
37' [2 - 1] A. Doucoure
90+6' [2 - 2] Richarlison

"West Ham" 1 - 0 "Swansea"
90' [1 - 0] D. Sakho