„Man Utd“ ir „Leeds“ mače – 5 įvarčiai per 19 minučių ir „raudonųjų velnių“ pergalė © REUTERS nuotr.

Bruno Fernandeso ir Paulio Pogba vedama „Manchester United“ komanda sėkmingai pradėjo „Premier“ lygos sezoną – „raudonieji velniai“ pirmose rungtynėse 5:1 įveikė „Leeds United“ ekipą.

Šiose rungtynėse krito net 6 įvarčiai, o 5 iš jų antrajame kėlinyje.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:0 „Man Utd“ naudai, o vienintelį įvartį įmušė B. Fernandesas 30-ąją minutę, kai vienas prieš vieną nuginklavo „Leeds“ vartininką Illaną Meslier.

Antrajame kėlinyje pabiro įvarčiai ir buvo įmušti net 5 įvarčiai per 19 minučių. Pačioje kėlinio pradžioje rezultatą išlygino „Leeds United“ po puikaus Luke'o Aylingo smūgio.

Tuomet „raudonieji velniai“ atsakė net keturiais įvarčiais. Masonas Greenwoodas rezultatą persverė po puikaus P. Pogba perdavimo, o vėliau dar du įvarčius pridėjo B. Fernandesas. Galiausiai tašką rungtynėse padėjo Fredo tikslus smūgis po dar vieno Pogba rezultatyvaus perdavimo.

Šiose rungtynėse tiesiog nuostabus buvo B. Fernandeso ir P. Pogba tandemas. Prancūzas atliko 2 rezultatyvius perdavimus portugalo įvarčiams, o iš viso centro saugas atliko net 4 rezultatyvius perdavimus ir tapo toks pirmasis „Man Utd“ žaidėjas per istoriją, kuriam pavyko atlikti 4 rezultatyvius perdavimus per vienerias rungtynes „Premier“ lygos rungtynėse.

O B. Fernandesas iš susitikimo išėjo su hat-tricku bei puikiais įvarčiais.