"Man Utd" Europos lygos atkrintamąsias pradėjo lygiosiomis, G. Arlauskio klubas buvo per žingsnį nuo sensacingos pergalės

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapas.

"Manchester United" išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Club Brugge" ir įgijo minimalų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes.

Belgijos klubas pirmavo po to, kai 15-ąją minutę greitai kamuolį nuo savųjų vartų įžaidęs Simonas Mignoletas surado Emmanuelį Dennisą, kuris puikiu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

"Man Utd" daug pavojingų momentų nesukūrė, tačiau Anthony Martialis 36-ąją minutę pasinaudojo varžovų klaida ir išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje savų progų turėjo abi ekipos, tačiau daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo ir visi pagrindiniai įvykiai po savaitės vyks "Old Trafford" stadione.

Kitose rungtynėse lietuvio Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klūžo CFR ekipa rungtynių pabaigoje namuose išleido pergalę iš  savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Sevilla".

Rumunijos ekipa pirmavo po 58-ąją minutę Cipriano Deaco realizuoto 11 metrų baudinio, tačiau "Sevilla" 83-ąją minutę rezultatą išlygino vienas prieš tuščius vartus likęs Youssefas En Nesyri.