"Man Utd" be vargo susitvarkė su "Chelsea" ir žengė į FA taurės ketvirtfinalį (+ burtai)

Pirmadienį vakare Anglijoje buvo sužaistos paskutinės FA taurės aštuntfinalio rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione Maurizio Sarri turėjo susitaikyti su dar viena skaudžia komandos nesėkme. Visą susitikimą be priekaištų puolime ir gynyboje dirbusi "Manchester United" eliminavo "mėlynuosius" iš tolimesnės kovos dėl titulo.

Nuo pradžių "Man Utd" atrodė šviežesni ir daugiau ištroškę pergalės. "Chelsea" bandė įgauti žaidimo pagreitį su kamuoliu, tačiau "Man Utd" organizacija aikštės viduryje ir gynyboje neleido šeimininkams net pagalvoti apie lengvas progas.

31-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, kai po fantastiško Paulio Pogba perdavimo galva pasižymėjo netikėtai baudos aikštelėje atsidūręs Anderis Herrera.

"Chelsea" komanda į rūbinę nužygiavo dar prastesnės nuotaikos, kai prieš pat pertrauką šį kartą pats galva įvartį įmušė Paulis Pogba.

Antrajame kėlinyje "mėlynieji" pavojingų momentų per daug neturėjo, todėl "Man Utd" užtikrintai sužaidė gynyboje ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 2:0.

Praėjusį sezoną šios dvi komandos susikovė FA taurės finale. Tuomet pergalę pasiekė "Chelsea" futbolininkai.

"Chelsea" 0 - 2 "Man Utd"
31' [0 - 1] A. Herrera
45' [0 - 2] P. Pogba

Iškart po rungtynių FA taurėje buvo ištraukti ketvirtfinalio burtai, kurie nesuvedė į vieną porą abiejų Mančesterio komandų.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">The FA Cup quarter finals are set  <a href="https://t.co/nQL5UFWbIH">pic.twitter.com/nQL5UFWbIH</a></p>&mdash; B/R Football (@brfootball) <a href="https://twitter.com/brfootball/status/1097611885883654145?ref_src=twsrc%5Etfw">February 18, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>