„Man Utd“ antrajame kėlinyje susitvarkė su „Newcastle“ © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 25-ojo turo rungtynės.

Pergalę namuose pasiekė „Manchester United“ ekipa, kuri rezultatu 3:1 įveikė „Newcaslte“.

Rungtynių pradžia „raudoniesiems velniams“ nebuvo sėkminga, o svečiai net dažniau grasino varžovų vartams. Vis tik 30-ąją minutę Marcusas Rashfordas surengė puikų solo reidą ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Šarkos“ rezultatą išlygino vos po šešių minučių, kai puikiu smūgiu pasižymėjo Allanas Saint-Maximinas.

Antrajame kėlinyje „Man Utd“ vis tik įrodė savo pranašumą, o šeimininkus į priekį dar kartą 57-ąją minutę išvedė Danielis Jamesas.

„Raudonųjų velnių“ pergalę 75-ąją minutę įtvirtino 11 metrų baudinį realizavęs Bruno Fernandesas.

„Man Utd“ po šios pergalės sugrįžo į antrąją turnyrinės lentelės poziciją.