„Man United“ žengė tvirtą žingsnį link Europos lygos ketvirtfinalio © IMAGO/CordonPress nuotr,

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Europos lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse „Manchester United“ namuose rezultatu 4:1 sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ ekipą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 6 minutę po puikaus Marcuso Rashfordo įvarčio išsiveržė į priekį.

„Betis“ futbolininkai sugebėjo išlyginti rezultatą 32 minutę po preciziško Ayoze Perezo smūgio.

Visgi antroje rungtynių pusėje „United“ įjungė aukštesnę pavarą ir pridėjo dar 3 įvarčius. 52 minutę pasižymėjo Antony, 58 minutę komandos persvarą padvigubino Bruno Fernandesas, o 82 minutę visus klausimus šiame mače išsprendė Woutas Weghorstas.

Atsakomosios rungtynės vyks Sevilijoje, kovo 16 dieną.