„Man United“ namuose be vargo susitvarkė su „Bournemouth“ futbolininkais © REUTERS nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ namuose rezultatu 3:0 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 23 minutę. Po Christiano Erikseno perdavimo iš standartinės padėties kamuolį į vartus puikiu smūgiu pasiuntė Casemiro.

„Raudonieji velniai“ savo persvarą padvigubino 49 minutę. Po greitos kontraatakos ir Alejandro Garnacho perdavimo iš krašto kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą nukreipė Luke'as Shaw.

Šeimininkai galutinį tašką šiame mače galutinį tašką padėjo 86 minutę. Luke'as Shaw atliko fantastišką perdavimą Bruno Fernandesui, kuris vienu lietimu padėjo kamuolį „ant lėkštutės“ Marcusui Rashfordui pasiuntusiam kamuolį į tuščius vartus.

„Vyšnios“ turėjo progų sušvelninti atsilikimą, tačiau šeimininkų vartininkas Davidas de Gea sužaidė puikiai ir išlaikė savo vartus „sausus“.

Po šio susitikimo Eriko ten Hago auklėtiniai vis dar rikiuojasi ketvirtoje vietoje ir taškais susilygina su laipteliu aukščiau esančiais „Newcastle“ futbolininkais. Tuo tarpu, „Bournemouth“ rikiuojasi penkioliktoje pozicijoje.