„Man United“ apmaudžiai paleido pergalę iš savo rankų © Action Images via Reuters nuotr.

Trečiadienio vakarą „Manchester United“ apmaudžiai paleido pergalę iš savo rankų.

Eriko ten Hago auklėtiniai išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Crystal Palace“ futbolininkais.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą turėjo „United“ futbolininkai ir ją pastariesiems pavyko paversti įvarčiu 43 minutę. Po gudraus Christiano Erikseno perdavimo kamuolį galingu smūgiu į vartus pasiuntė Bruno Fernandesas.

Antrame kėlinyje „Raudonieji velniai“ atrodė kiek pasyviau ir už tai turėjo brangiai sumokėti. 90+1 minutę Michaelis Olise fantastšku baudos smūgiu nuo skersinio nuginklavo oponentų vartininką Davidą de Gea ir rezultatas tapo 1:1.

Po šių rungtynių „United“ užima trečiąją vietą lentelėje ir kuriam laikui susilygina taškais su laipteliu aukščiau esančiais „Man City“ futbolininkais. Abi šias komandas nuo čempionato lyderių „Arsenal“ skiria 8 taškai.