„Man City“ sutriuškino „Watford“ ekipą © PA Wire nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo „Manchester City“ ekipą.

„Melynieji“ išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Watford“ ekipą.

Svečiai jau 31-ąją rungtynių minutę po R. Sterlingo įvarčio išsiveržė į priekį.

Ilgai netrukus, jau 40-ąją rungtynių minutę tas pats R. Sterlingas stojo prie 11 metrų baudinio. Nors baudinys tikslo nepasiekė jį iš karto pataisė pats R. Sterlingas ir rezultatas tapo 2:0.

Antrajame kėlinyje „Manchester City“ ir toliau dominavo. 63-ąją minutę trečiąjį komandos įvartė pridėjo P. Fodenas.

Neilgai trukus, 66-ąją rungtynių minutę įvartį pelnė A. Laporte.

„Man City“ visiškai dominavo rungtynėse ir atliko net 26 smūgius varžovų vartų link.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Manchester City“ futbolininkai stos į kovą prieš „Norwich“ futbolininkus. Tuo tarpu „Watford“ vis dar tęsia kovas dėl išlikimo Anglijos „Premier“ lygoje  ir sekančiame susitikime rungtyniaus prieš „Arsenal“ ekipą.