„Man City“ sutriuškino „Watford“ ekipą © PA Wire nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo „Manchester City“ ekipą.

„Melynieji“ išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Watford“ ekipą.

Svečiai jau 31-ąją rungtynių minutę po R. Sterlingo įvarčio išsiveržė į priekį.

Ilgai netrukus, jau 40-ąją rungtynių minutę tas pats R. Sterlingas stojo prie 11 metrų baudinio. Nors baudinys tikslo nepasiekė jį iš karto pataisė pats R. Sterlingas ir rezultatas tapo 2:0.

Antrajame kėlinyje „Manchester City“ ir toliau dominavo. 63-ąją minutę trečiąjį komandos įvartė pridėjo P. Fodenas.

Neilgai trukus, 66-ąją rungtynių minutę įvartį pelnė A. Laporte.

„Man City“ visiškai dominavo rungtynėse ir atliko net 26 smūgius varžovų vartų link.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Manchester City“ futbolininkai stos į kovą prieš „Norwich“ futbolininkus. Tuo tarpu „Watford“ vis dar tęsia kovas dėl išlikimo Anglijos „Premier“ lygoje  ir sekančiame susitikime rungtyniaus prieš „Arsenal“ ekipą.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Yes (IP: 82cdea587)

Ir vėl tas forza asilas su šimta nikų su savim sporina, durniuk tu IP gi visur tas pats

• 3
  • grudasfx (IP: 5c7095cdb)

Bet, kaip sterlis uraganauja su savo golais, jauciu kita sezona be jokiu kliuciu paims geriausia pl apdovanojima, nes golus stampuoja praktiskai si sezona vos ne per kiekviena maceli, bet kita seza, tai is vis kals per visus 38 macus ir gaus pl baliona, omg! 👌😱

• 2
  • Neimariukas,bicas (IP: 5c7095cdb)
    Eziukasss (IP: 5c7095cdb)

Rasyti moki, ziuriu, tau reikia trieju kartu, kad parasytum normaliai, kad patikesi, lol

Kaip suprast,tipo uzblokavo, neikertu🤔

Matai, kai raso, kad pasalintas komentaras yra, tai yra toks melynas langas ant to viso kur paraso, o cia nera melyno lango, tai reiskia, kad cia tiesiog tave patrolino, kaip sakant apgavo, kad tave uzblokuotu tipo, nu galvoja, kad atsiras tokiu locheliu, kad patiks, kad blokuoja tad va kam reiklas

Nes tu toks sichas, uch, kad nezinau😱

Daug ka parodo apie tavo principus visus, gerardai, lol!

• 0
    Gerard

Čia ne Forza, čia kažkas bando durnumu pranokti Forzą. Ir vis kažkodėl mane pamini, bando provokuoti

• 0
  • Gerard
    Yes (IP: 82cdea587)

• 0
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Admina,ko jus netrinat is to pacio IP rasomu nwsamoniu,pats su savim sneka,gincijasi?

• -2

Nu ka svarbiausia 81 taska surinkti City mano ir bus jiems rami galva su pepu vardiola,nu, o pergale, tai primina, kai sutase loserpuli 4-0,lol😁