"Man City" su S. Aguero priešakyje subombardavo "Huddersfield" vartus (VIDEO)

15 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 2-ojo turo rungtynės.

Titulą ginantys "Manchester City" futbolininkai namuose į dar vieną nokdauną pasiuntė "Huddersfield". Sergio Aguero vedami "miestiečiai" varžovus sudaužė rezultatu 6:1.

Nuo pat rungtynių pradžios Pepo Guardiolos auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir 25-ąją minutę pradėjo savo įvarčių šou.

Sergio Aguero pirmasis nuginklavo varžovų vartus, kai sulaukė įspūdingo perdavimo iš savo vartininko Edersono. Po šešių minučių svečiai praleido dar vieną įvartį - šį kartą taikliai smūgiavo Gabrielis Jesusas.

35-ąją minutę S. Aguero jau savo sąskaitą buvo papildęs dviem tiksliais smūgiais. Kėlinio pabaigoje "Huddersfield" sušvelnino atsilikimą, tačiau situacijos įvartis jau nebegelbėjo.

"Man City" antrajame kėlinyje įmušė dar tris įvarčius. 48-ąją minutę gražų įvartį po baudos smūgio pasiekė Davidas Silva, 75-ąją minutę "hat-tricku" susitikimą užbaigė S. Aguero, o dar vieną įvartį rungtynių pabaigoje įsimušė patys varžovai.

"Man City" ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės. Savo ruožtu "Huddersfield" patyrė dar vieną triuškinimą pralaimėjimą ir rikiuojasi paskutinėje vietoje.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Watford". "Širšės" įmušė tris įvarčius į "Burnley" vartus ir triumfavo rezultatu 3:1.

"Man City" 6 - 1 "Huddersfield"
25' [1 - 0] S. Aguero
31' [2 - 0] G. Jesus
35' [3 - 0] S. Aguero
43' [3 - 1] J. Stankovič
48' [4 - 1] D. Silva
75' [5 - 1] S. Aguero
85' [6 - 1] T. Kongolo (į savus vartus)

"Burnley" 1 - 3 "Watford"
3' [0 - 1] A. Gray
6' [1 - 1] J. Tarkowski
48' [1 - 2] T. Deeney
51' [1 - 3] W. Hughes

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Alvydas12

3vieta gal paims

• -2
  • M4rker
    Monstrai

net neaisku kas juos sustabdyt gales Premiere. Chelsea ir Spurs arciausiai atrodo gal, bet vistiek nemanau, kad tokiam lygyje ,per daug stiprus City visose pozicijose.

Manau, kad tik traumos juos gali sustabdyti 😃

• 0
  • xx

pritariant monstrui ir nezinau ar jis heitina liverpooli ar kas ,bet akivaizdu kolkas ,kad kepenu baseinas vel kesinsis po daug metu i titula.

• -1
  • Vaidoshius

$hitty daro tai ką ir turi daryti, vieninteliai varžovai jiems yra jie patys. Guardiola iš malkinės sąvartyno padarė Bayernligą, kad tai pakartoti jam reikės vienintelio dalyko - kažkaip sugebėti motyvuoti žaidėjus, nes didžioji dauguma jų yra vaikai, šilto ir šalto matę yra vos keli, o vaikai dažnai po didesnės pergalės praranda motyvaciją ir alkį. Kol kas viskas einasi gerai, De Briaunė muša pypkę ir ruošiasi antrai sezono pusei, D. Silva pagaliau pilnavertiškai grįo į sudėtį po savo nelaimės šeimoje, Mendy tiesiog besąlygiškai dominuoja savo krašte po sunkios traumos, šiandien netgi Lavonero sulošė stulbinamai 😀 Taip kad kol kas su motyvacija keblumų nekyla.

• +1
  • Nedraugas

City gerą formą demonstruoja, bet ar išlaikyti sugebės visą sezoną neaišku. Liverpool mėgsta mėtyti taškus prieš silpnus varžovus. Chelsea dar tik po truputį įgauna formą, neaišku kaip atrodys pike. Dar tote kaip žais neaišku visą sezoną, bet jie jau nevieni metai kartu, susižaidimas turėtų būti neblogas ir gali pakovoti dėl pirmos vietos, tai manau šios komandos bus top4