"Man City" ruošiasi puolėjų kaitai © Eurofootball.lt
Anglijos dienraščiuose pasirodė pranešimai, jog "%c00054" klubas rengiasi puolėjų kaitai, kuri turėtų įvykti šią vasarą.

Mančesterio klubo treneris Kevinas Keeganas, suprasdamas, jog vasarą klubą greičiausiai paliks atakų lyderis, šiame sezone įmušęs 13 įvarčių, %p02315, pradėjo aktyviai ieškoti pakaitos.

Anglijos dienraštis "The Guardian" praneša, jog "Manchester City" atstovai pradėjo derybas su Italijos klubu "%c00079", kuriame žaidžia lietuvis %p01733, dėl galimo ekipos ir Italijos U-21 rinktinės žaidėjo %p01747 perėjimo į Anglijos klubą. Teigiama, jog žaidėjo, kuris šiame sezone įmušė jau 11 įvarčių, vertė siekia 26 milijonus litų.

Tuo tarpu kitas Anglijos dienraštis "The Sun" teigia, jog Ispanijos rinktinės ir "%c00091" saugas, 30-metis Javieras De Pedro (%p01021) pasirašys sutartį su Mančesterio klubu. Žaidėjas, kurio kontraktas baigiasi po šio sezono, ilgą laiką buvo siejamas su kitais "Premiership" klubais - "Blackburn" ir "Southampton", tačiau dabar, pasak "The Sun" žaidėjas yra linkęs pasirašyti sutartį su "Man City", kuris siūlo trijų metų kontraktą.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...