"Man City" prasibrovė į Anglijos lygos taurės finalą (VIDEO)

Trečiadienį "Etihad" stadione sužaistos antrojo Anglijos lygos taurės ("Capital One Cup") pusfinalio atsakomosios rungtynės.

"Manchester City" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Liverpulio "Everton". "Miestiečiai" pirmieji praleido įvartį, tačiau atsitiesė ir bendru rezultatu 4-3 žengė į turnyro finalą.

Pirmajame susitikime "irisai" šventė pergalę rezultatu 1-2, todėl į aikštę žengė turėdami pranašumą. Rungtynių pradžia nuo pat pirmos minutės buvo aktyvi ir abi komandos žaidė greitą futbolą.

Jau 18-ąją minutę "Everton" pasiuntė šeimininkus į nepavydėtą situaciją - Rossas Barkley išvedė svečius į priekį ir apsunkino Mančesterio ekipos galimybes.

Vis dėlto, įgytu pranašumu Roberto Martinezo auklėtiniai ilgai nesidžiaugė ir 24-ąją minutę Fernandinho tikslūs smūgis atstatė pusiausvyrą.

Antrajame kėlinyje netrūko pavojingų progų, tačiau šeimininkai įrodė savo pranašumą. 70-ąją minutę po keitimo pasirodęs Kevinas de Bruyne išvedė šeimininkus į priekį, nors Raheemas Sterlingas kamuolį komandos draugui perdavė jam kirtus užribį, bet teisėjas to nepamatė ir rezultatas tapo 2-1.

"City" reikėjo dar bent vieno įvarčio, jei norėjo patekti į finalą be pratęsimo ar 11 metrų baudinių serijos. Vos po šešių minučių puikų įvartį galva pelnė Sergio Aguero ir Anglijos vicečempionus išvedė į finalą.

Anglijios lygos taurės finalas "Wembley" stadione tarp "Man City" ir "Liverpool" klubų įvyks vasario 28-ąją dieną.

"Manchester City" 3 - 1 "Everton"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 4-3)
18' [0 - 1] R. Barkley
24' [1 - 1] Fernandinho
70' [2 - 1] K. de Bruyne
76' [3 - 1] S. Aguero