"Man City" namuose nepaliko jokių vilčių "Crystal Palace" ekipai (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos antrosios 36-ojo turo rungtynės.

"Manchester City" savo žiūrovų akivaizdoje dėl pergalės kovojo su "Crystal Palace" klubu. Pepo Guardiolos auklėtiniai neturėjo sunkumų su svečiais iš sostinės - juos sutriuškino rezultatu 5-0.

Jau 2-ąją minutę "Etihad" stadione susirinkę žiūrovai pakilo iš savo sėdimų vietų - Davidas Silva puikiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "miestiečiai" daugiau įvarčių nepasiekė, tačiau antrajame kėlinyje "Crystal Palace" nepajėgė susitvarkyti su varžovais savo aikšės pusėje.

49-ąją minutę Vicentas Kompany padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o varžovų triuškinimą 59-ąją minutę pradėjo Kevinas De Bruyne. 82-ąją minutę kevirtąją įvartį po Pablo Zabaletos perdavimo pasiekė Raheemas Sterlingas, o galutinį tašką pačioje susitikimo pabaigoje padėjo gražų įvartį galva pelnęs Nicolas Otamendi.

"Manchester City" su 69 taškais bent laikinam kyla į trečiąją poziciją, o nuo penktoje vietoje esančio "Manchester United" didina pranašumą iki 4 taškų.

"Crystal Palace" rikiuojasi 16-oje pozicijoje ir nuo iškritimo zonoje esančio "Swansea" klubo turi 6 taškų pranašumą

"Man City" 5 - 0 "Crystal Palace"
2' [1 - 0] D. Silva
49' [2 - 0] V. Kompany
59' [3 - 0] K. De Bruyne
82' [4 - 0] R. Sterling
90+3' [5 - 0] N.Otamendi

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10329874" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>