"Man City" krito Liverpulyje, "Arsenal" įrodė pranašumą prieš "Everton" (VIDEO)

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos dvejos intriguojančios 27-ojo turo rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko „Anfield“ stadione, kur savo žiūrovų palaikomas „Liverpool“ susigrūmė su Anglijos čempionais „Manchester City“ futbolininkais. Brendano Rodgerso auklėtiniai rezultatu 2-1 įrodė pranašumą prieš „miestiečius“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo be žvalgybų – komandos intensyviai atakavo ir 11-ąją minutę į vartus krito pirmasis įvartis. „Raudonuosius“ į priekį nuostabiu tolimu smūgiu išvedė Jordanas Hendersonas.

B.Rodgerso auklėtiniai po greito įvarčio ir toliau daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau 25-ąją minutę buvo nubausti po neužtikrinto gynėjų žaidimo. Puikų perdavimą iš Sergio Aguero sulaukęs Edinas Džeko išlygino rezultatą ir atstatė pusiausvyrą.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką netrūko puikių progų, o ypač žibėjo „Liverpool“ krašto saugas Adamas Lallana, tačiau anglui nepavyko pramušti Joe Harto ginamų vartų.

Kitos 45 minutės buvo tokio pačio intensyvumo ir kupinos progų. „Man City“ nesisekė primesti savo žaidimo ir „Liverpool“ futbolininkai toliau demonstravo pranašumą aikštės viduryje.

Vis dėlto lemiamas įvartis buvo pelnytas 75-ąją minutę, kai Philippe‘as Coutinho galingu smūgiu iš toli nuginklavo Anglijos rinktinės vartininką.

Per likusį laiką Manuelis Pellegrini metė į kovą atakuojančius žaidėjus, tačiau „raudonieji“ ir toliau įrodinėjo pranašumą, o puikią progą mačo pabaigoje turėjo Danielis Sturridge‘as. Galutinis rezultatas liko 2-1 ir Anglijos vicečempionai iškovojo pergalę.

Šis pralaimėjimas buvo itin skaudus „Man City“ klubui, nes jų šansai pakovoti dėl pirmosios vietos tapo komplikuoti. „Chelsea“ yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau, tačiau pergalės atveju nuo „miestiečių“ atitrūks iki 8 taškų. Tuo tarpu „Liverpool“ iš penktosios vietos išstūmė „Southampton“.

Kitose rungtynėse Londono Arsenal namuose susigrūmė su Liverpulio Everton ekipa. Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 2-0 šventė įtikinimą pergalę prieš "irisus".

Pirmasis "kanonierius" į priekį 39-ąją minutę išvedė Olivieris Giroud, o galutinį tašką šiame susitikime padėjo Tomas Rosicky, pasižymėjęs 90-ąją minutę.

Po pergalės Arsenal ir toliau išlieka trečioje pozicijoje, o Everton tenkinasi vos 14 pozicija.

„Liverpool“ 2 – 1 „Manchester City“

11‘ [1 – 0] J.Henderson

25‘ [1 – 1] E.Džeko

75‘ [2 – 1] P.Coutinho

„Arsenal“ 2 – 0 „Everton“

39' [1  0] O.Giroud

89' [2  0] T.Rosicky