„Man City“ išvykoje sutriuškino „Bournemouth“ ekipą © IMAGO/Pro Sports Images nuotr.

Šeštadienį vykusiame „Premier“ lygos susitikime „Manchester City“ išvykoje rezultatu 4:1 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus.

„Miestiečiai“ reikalus sutvarkė dar pirmame kėlinyje. Atitinkamai 15, 29 ir 45 minutėmis pasižymėjo Julianas Alvarezas, Erlingas Haalandas ir Philas Fodenas.

Antrame kėlinyje Pepo Guardiolos auklėtiniai padidino savo persvarą, kai 51 minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė „vyšnių“ gynėjas Chrisas Mephamas.

„Bournemouth“ sugebėjo pelnyti paguodos įvartį 83 minutę. Svečių vartininką nuginklavo Jeffersonas Lerma.

„Man City“ po šių rungtynių vis dar dviem taškais atsilieka nuo pirmoje vietoje esančių „Arsenal“ futbolininkų. Tiesa, „kanonieriai“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.