"Man City" išvykoje pranoko "Southampton", "Tottenham" palaužė "Everton" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos intriguojančios 13-ojo turo rungtynės.

Puikią sportinę formą šį sezoną demonstruojanti "Southampton" ekipa savo aikštėje susitiko su "Manchester City" klubu. Manuelio Pellegrini auklėtiniai pranoko šeimininkus ir pergalę iškovojo rezultatu 0-3.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau pirmosios 45 minutės tikrai nebuvo nuobodžios. "Southampton" žaidė aktyviau ir turėjo ne vieną puikią progą pasižymėti.

Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai palūžo ir "miestiečiai" įrodė pranašumą. 51-ąją minutę svečius į priekį išvedė puikus Yaya Toure smūgis.

74-ąją minutę "Southampton" klubui atgijo galimybė išplėšti lygiąsias, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas centro gynėjas Eliaquimas Mangala.

Vis dėlto, jau po šešių minučių Fraseris Forsteris turėjo dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Dar vieną puikų įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Frankas Lampardas, o 88-ąją minutę pergalę užtvirtino Gaelis Clichy, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Sergio Aguero.

Po pergalės "Man City" komanda su 27 taškais pakilo į antrąją vietą, o "Southampton" nukrito į trečiąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" klubas "White Hart Lane" stadione pranoko Liverpulio "Everton" futbolininkus. Christiano Erikseno ir Roberto Soldado įvarčiai lėmė "Spurs" pergalę rezultatu 2-1.

"Southampton" 0 - 3 "Manchester City"

51' [0 - 1] Y.Toure

80' [0 - 2] F.Lampard

88' [0 - 3] G.Clichy

74' E.Mangala ("Man City") pašalintas iš aikštės

"Tottenham" 2 - 1 "Everton"

15' [0 - 1[ K.Mirallas

21' [1 - 1] C.Eriksen

45' [2 - 1] R.Soldado