"Man City" išplėšė pergalę, "Liverpool" neįveikė "West Brom" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuonerios 34-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "St Mary's" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Southampton" ekipa susigrūmė su Londono "Tottenham". Šeimininkai du kartus pirmavo, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

29-ąją minutę "Southampton" į priekį išvedė Graziano Pelle, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Erikas Lamela. 65-ąją minutę tas pats G.Pelle dar kartą išvedė šeimininkų komandą į priekį, bet šio pranašumo jie neišsaugojo ir vos po penkių minučių Nacero Chadli įvartis nulėmė rungtynių baigtį.

Po lygiųjų turnyrinės lentelės kaimynai beveik prarado šansus iškovoti kelialapį į UEFA Čempionų lygą.

Kitose rungtynėse "Liverpool" futbolininkai taip pat prarado taškus. Brendano Rodgerso auklėtiniai su "West Brom" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis ir taip pat praranda viltis patekti į didįjį ketvertą.

Kiti susitikimai baigėsi "Leicester", "Hull City" ir "Swansea" pergalėmis. Lygiosiomis sužaidė QPR - "West Ham" bei "Stoke" - "Sunderland" klubai.

"Southampton" 2 - 2 "Tottenham"

29' [1 - 0] G.Pelle

43' [1 - 1] E.Lamela

65' [2 - 1] G.Pelle

70' [2 - 2] N.Chadli

"Burnley" 0 - 1 "Leicester"

60' [0 - 1] J.Vardy

59' M.Taylor ("Burnley") nerealizavo 11m. baudinio

"Crystal Palace" 0 - 2 "Hull City"

51' [0 - 1] D.N'Doye

90' [0 - 2] D.N'Doye

"Newcastle" 2 - 3 "Swansea"

20' [1 - 0] A.Perez

45' [1 - 1] N.Oliveira

49' [1 - 2] G.Sigurdsson

71' [1 - 3] J.Cork

88' [2 - 3] S.de Jong

QPR 0 - 0 "West Ham"

"Stoke" 1 - 1 "Sunderland"

1' [0 - 1] C.Wickham

27' [1 - 1] C.Adam

"West Brom" 0 - 0 "Liverpool"

"Man City" 3 - 2 "Aston Villa"

3' [1 - 0] Sergio Aguero

66' [2 - 0] Aleksandar Kolarov

68' [2 - 1] Tom Cleverley

85' [2 - 2] Carlos Sanchez

89' [3 - 2] Fernandinho