„Man City“ ir „Tottenham“ šventė pergales Anglijoje © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį sužaistos dvejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės.

Pergalę išvykoje pasiekė „Manchester City“ ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė „Aston Villą“.

Šeimininkai rungtynes pradėjo su trenksmu – jau 1-ąją minutę pasižymėjo Johnas McGinnas.

„City“ rezultatą išlygino 22-ąją minutę, kai pasižymėjo Philas Fodenas, o 40-ąją minutę svečius į priekį išvedė Rodri.

„Miestiečių“ situacija kiek komplikavosi 44-ąją minutę, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Johnas Stonesas.

Vis tik „Aston Villa“ kiekybiniu pranušumu džiaugėsi neilgai – 57-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Matty Cashas.

Kitose rungtynėse pergalę namuose rezultatu 2:1 iškovojo Londono „Tottenham“ ekipa, kuri palaužė „Southampton“ futbolininkus.

„Šventieji“ pirmavo po Danny Ingso įvarčio, tačiau „pentinams“ pergalę garantavo Garetho Bale'o ir Heung-Min Sono įvarčiai antrajame kėlinyje.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 2
  • a (IP: 67ef7a684)
    raktelis (IP: d663c0e5c)

arba prie Mouro butu 1-1 pasibaige, nes niekas neduotu Tottenhamui penalcio 90 minute? o siaip tai Mouras laimejo rudeni pries Southamptona 5-2, kai tie buvo geroj formoj, o 2021-ais metais Southamptonas yra MAZIAUSIAI tasku surinkusi komanda, bet kam cia rupi, raktas i sekme surastas, reikejo tik loхa moura ismest pries Carabao finala, rezultatas jau matosi

Jeigu nebutu penalcio tai butu ir pralose prie Mouro 0-1 nes jis Bale neleido zaisti, pasiziurek buvusius macus kada jis starte pradejo? Bale tikrai yra neblogoj formoj ir gali nulemti rungtyniu baigti, bet kadangi Mouras remiasi tik savo numyletiniais del to ir rezultatai tokie buvo.