„Man City“ ir „Tottenham“ šventė pergales Anglijoje © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį sužaistos dvejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės.

Pergalę išvykoje pasiekė „Manchester City“ ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė „Aston Villą“.

Šeimininkai rungtynes pradėjo su trenksmu – jau 1-ąją minutę pasižymėjo Johnas McGinnas.

„City“ rezultatą išlygino 22-ąją minutę, kai pasižymėjo Philas Fodenas, o 40-ąją minutę svečius į priekį išvedė Rodri.

„Miestiečių“ situacija kiek komplikavosi 44-ąją minutę, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Johnas Stonesas.

Vis tik „Aston Villa“ kiekybiniu pranušumu džiaugėsi neilgai – 57-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Matty Cashas.

Kitose rungtynėse pergalę namuose rezultatu 2:1 iškovojo Londono „Tottenham“ ekipa, kuri palaužė „Southampton“ futbolininkus.

„Šventieji“ pirmavo po Danny Ingso įvarčio, tačiau „pentinams“ pergalę garantavo Garetho Bale'o ir Heung-Min Sono įvarčiai antrajame kėlinyje.