"Man City" ir "Everton" - kitame Anglijos lygos taurės etape

Antradienį vyko Anglijos lygos taurės ("Capital One Cup") šešioliktfinalis, kuriame sužaistos aštuonerios rungtynės.

Į kitą etapą prasimušo šalies vicečempionas "Manchester City", išvykoje rezultatu 1-4 sutriuškinęs "Sunderland". Pirmasis pasižymėjo Sergio Aguero, o kiek vėliau, 25-ąją minutę, dar vieną įvartį pridėjo Kevinas De Bruyne.

33-ąją minutę į savus vartus įsispyrė Vito Mannone, o ketvirtasis tikslūs smūgis buvo pasiektas dar 36-ąją rungtynių minutę. Šio įvarčio autoriumi tapo Raheemas Sterlingas. Susitikimo pabaigoje šeimininkams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau nuo pralaimėjo tai neišgelbėjo.

Taip pat į kitą etapą žengė "Aston Villa", "Stoke City", "Hull City", "Leicester", "Bournemouth", "Middlesbrough" ir Liverpulio "Everton" komandos.

"Sunderland" 1 - 4 "Manchester City"

"Fulham" 0 - 1 "Stoke City"

"Aston Villa" 1 - 0 "Birmingham"

"Hull City" 1 - 0 "Swansea"

"Middlesbrough" 3 - 0 "Wolves"

"Reading" 1 - 2 "Everton"

"Leicester" 2 - 1 "West Ham"

"Preston" 2 - 2 "Bournemouth" (11m. baudinių serija: 2-3)