"Man City" ir "Chelsea" šventė triuškinančias pergales, "Liverpool" išleido pergalę iš savo rankų (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 35-ojo turo rungtynės.

14 valandą 45 minutės Lietuvos laiku "Etihad" stadione prasidėjo dvikova tarp "Manchester City" ir "Stoke City" futbolininkų. UEFA Čempionų lygos pusfinaliui besiruošianti Manuelio Pellegrini treniruojama ekipa pasiuntė aiškią žinutę Madrido "Real" klubui - iškovota triuškinanti pergalė prieš "puodžius".

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai. 35-ąją minutę po Jesuso Navaso pakelto kampinio pasižymėjo Fernando, o įvartį į "rūbinę" pasiuntė Sergio Agueros, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos.

Antrajame kėlinyje dar du įvarčius pridėjo "Man City" kylanti žvaigždė Kelechi Iheanacho. 64-ąją minutę afrikietis varžovų vartininką nuginklavo po tikslaus Pablo Zabaleta perdavimo, o galutinį tašką puikiu reidu padėjo 74-ąją minutę.

"Man City" ir vėl prieš rungtynėmis mažiau sužaidusį Londono "Arsenal" klubą įgijo vieno taško pranašumą.

Kitose rungtynėse "Liverpool" namuose išleido pergalę iš rankų prieš "Newcastle United". Jurgeno Kloppo auklėtiniai po Danielio Sturridge'o ir Adamo Lallana įvarčių pirmavo rezultatu 2-0, tačiau "šarkos" antrajame kėlinyje sugebėjo atsitiesti ir išplėšė lygiąsias.

Tuo tarpu Londono "Chelsea" išvykoje neturėjo vargo su "Bournemouth". Pedro, Williano ir du Edeno Hazardo įvarčiai garantavo "mėlynųjų" pergalę rezultatu 1-4.

Paskutinėse vakaro rungtynėse į "Championship" iškrisianti "Aston Villa" ekipa davė kovą "Southampton" ekipai, tačiau nusileido rezultatu 2-4.

"Man City" 4 - 0 "Stoke City"
35' [1 - 0] Fernando
43' [2 - 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
64' [3 - 0] K. Iheanacho
74' [4 - 0] K. Iheanacho

"Aston Villa" 2 - 4 "Southampton"
15' [0 - 1] S. Long
39' [0 - 2] D. Tadič
45' [1 - 2] A. Westwood
71' [1 - 3] D. Tadič
85' [2 - 3] A. Westwood
90' [2 - 4] S. Mane

"Bournemouth" 1 - 4 "Chelsea"
5' [0 - 1] Pedro
34' [0 - 2] E. Hazard
36' [1 - 2] T. Elphick
71' [1 - 3] Willian
90' [1 - 4] E. Hazard

"Liverpool" 2 - 2 "Newcastle"
2' [1 - 0] D. Sturridge
30' [2 - 0] A. Lallana
48' [2 - 1] P. Cisse
66' [2 - 2] J. Colback