„Man City“ ir „Arsenal“ mače – G. Xhakos raudona kortelė, vaikiškos klaidos ir „Arsenal“ sutriuškinimas © ZUMAPRESS.com nuotr.

Londono „Arsenal“ prastas „Premier“ lygos sezono startas ir toliau tęsiasi.

Šią popietę „Manchester City“ namuose net 5:0 sutriuškino Londono „Arsenal“ komandą.

Nors rungtynes „kanonieriai“ pradėjo gan gerai ir aktyviai, tačiau 7-ąją ir 12-ąją minutę prasileido įvarčius po vaikiškų klaidų ir nesusikalbėjimo gynyboje.

Negana to, tuomet dar 35-ąją minutę prieš save raudoną kortelę išvydo Granitas Xhaka už pavojingą pražangą. Neilgai trukus, prieš pirmojo kėlinio pabaigą dar spėjo pasižymėti Gabrielis Jesusas ir rezultatas buvo 3:0 prieš komandoms išeinant į pertrauką.

Antrajame kėlinyje savo antrąjį įvartį pelnė Ferranas Torresas, o taip pat įvartį pridėjo ir „Manchester City“ vidurio saugas Rodri.

Po trijų turų „Manchester City“ jau turi 6 taškus ir iškovojo savo antrąją pergalę iš eilės rezultatu 5:0, o „Arsenal“ dar neturi nei vieno taško, viso praleido 9 įvarčius per 3 rungtynes ir nei karto neįmušė.