Malta - neįkandamas riešutas: Lietuvos rinktinė tęsia pralaimėjimų seriją bei įvarčių sausrą (VIDEO)

EURO 2016 atrankos rungtynėms su Šveicarija besiruošianti Lietuvos rinktinė tęsia blankų pasirodymą draugiškose rungtynėse.

Igorio Pankratjevo treniruojami lietuviai susigrūmė su namuose žaidusia Maltos rinktine. Pirmajame kėlinyje lietuviai dominavo, tačiau Malta antrajame kėlinyje pasirodė neįkandamas riešutas Lietuvai.

Pirmosios 45 minutės buvo gana ramios. Su kamuoliu daugiau laiko praleido lietuviai, tačiau jų dominavimas aikštės viduryje nedavė vaisių - rinktinės futbolininkai taip ir nesukėlė rimtesnių nemalonumų varžovų vartininkui.

Antrajame kėlinyje I.Pankratjevo auklėtiniai dar labiau priblėso, o tuo pasinaudojusi Malta 62-ąją minutę sudavė smūgį - pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, kuris leido įsiveržti į priekį.

Tačiau tai buvo ne pabaiga. 145-ąją vietą FIFA reitinge užimanti Malta 80-ąją minutę padėjo galutinį tašką, kai Edviną Gertmoną nuginklavo Alfredas Effiongas.

Tai - šeštasis Lietuvos rinktinės pralaimėjimas iš eilės. Per visas šias rungtynes lietuviams nepavyko dar nei karto pelnyti įvarčių, o praleista net 16. Paskutinį kartą šalies komandai pavyko pasižymėti 2014-ųjų spalio 9-ąją dieną, kai rezultatu 1-0 buvo nugalėta Estija.

Malta 2 - 0 Lietuva

62' [1 - 0] P.Fenech

80' [2 - 0] A.Effiong

Startinė Lietuvos rinktinės sudėtis prieš Maltą: E.Gertmonas, E.Vaitkūnas, L.Klimavičius, G.Freidgeimas, D.Česnauskis, M.Panka, M.Kuklys, V.Slivka, S.Mikoliūnas. V.Lukša, D.Matulevičius.