M.Allegri: sirgalių skepticizmas yra pilnai suprantamas (FOTO)

Naujasis „Juventus“ treneris Massimiliano Allegri buvo pristatytas spaudai.

Vyriausiojo trenerio poste Antonio Conte pakeitęs italas pirmą kartą sėdo priešais mikrofonus atsakinėti į žurnalistų klausimus.

Spaudos konferencijos metu M. Allegri neslėpė džiaugsmo sulaukęs galimybės perimti Italijos čempionų ekipos vairą.

„Nuo šiandien prasidėsime dirbti kartu, – strategas kreipėsi į spaudos konferencijoje susirinkusius žurnalistus. – Skambutis iš „Juventus“ su pasiūlymu stoti už komandos vairo nukrito tarsi iš giedro dangaus. Esu be galo laimingas ir puikiai suprantu šio darbo svarbą. Nuo rytojaus su žaidėjais pradėsime ruoštis pergalingam sezonui“.

„Pastaraisiais metais puiki darbo organizacija buvo vienas iš šio klubo bruožų, kurio dėka treneris ir komanda pasiekė užsibrėžtus tikslus. „Juventus“ nuolat progresuoja ir tuo pačiu turi gilią istoriją bei tradicijas. Aš privalau galvoti tiek apie dabartį, tiek apie ateitį, nes vadovausiu tris metus iš eilės  trofėjus skynusiai ekipai. Esu čia tam, kad prisidėčiau prie naujų pergalių“, – konstatavo M. Allegri.

Buvusio principinių varžovų „Milan“ ekipos stratego paskyrimas sulaukė milžniškos Turino ekipos sirgalių nepasitenkinimo bangos, tačiau, anot M. Allegri, sunkus darbas ir rezultatai pakeis daugelio nuomonę.

„Praktiškai per vieną dieną „Juventus“ pakeitė trenerį, todėl sirgalių skepticizmas yra pilnai suprantamas. Kaip pelnyti jų simpatijas? Profesionalus darbas, pagarba ir rezultatai. Už tai sirgaliai galės mane pamėgti. Keturis metus dirbau „Milan“ klube ir, manau, kad esu pasiruošęs įgyvendinti „Juventus“ keliamus tikslus bei galbūt netgi pagerinti rezultatus“, – italas neslėpė optimizmo.

„Pasikartosiu, jog sirgalių skepticizmas yra pilnai suprantamas. Antonio Conte per pastaruosius tris metus jiems buvo daugiau nei treneris. Jis gynė „Juventus“ spalvas ne tik kaip treneris, bet ir žaidėjas. Italijoje jo vedama komanda buvo nesustabdoma jėga, o praėjusį sezono rezultatai įėjo į rekordų knygas“.

„Tačiau akivaizdu, jog atėjo metas pakelti kartelę Čempionų lygoje. Klubas turi aiškią perėjimų lango strategiją ir ruošia pastiprinimą komandai, kuri taps dar konkurencingesnė tiek Italijoje, tiek Europoje“,  – žadėjo M. Allegri.

Paprašytas plačiau pakomentuoti klubo siekius stipriausiame Europos turnyre, M. Allegri paragino sekti praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkų Madrido „Atletico“ pavyzdžiu.

„Puikiai išmanau šios komandos žaidėjų charakteristikas ir jų galimybes. Nacionalinėse pirmenybėse negalėsime nė sekundei atsikvėpti. Tuo tarpu Europoje laukia elitiniai klubai, tačiau, kaip pademonstravo „Atletico“, dėka kruopštaus darbo žaidėjų rinkoje ir puikios organizacijos, galime puikiai pasirodyti Čempionų lygoje. Nė neabejoju, jog „Juventus“ privalo būti tarp aštuonių stipriausių Europos komandų“.

Strategas taip pat sulaukė klausimo ir apie santykius su „Juventus“ atakų dirigentu Andrea Pirlo. Prieš tris metus veteranas paliko „Milan“ klubą savo sprendimą motyvuodamas tuo, jog tuo metu komandai vadovavęs M. Allegri nerado jam vietos aikštėje.

„Iki šiol nebendravome su Andrea, nes nevadovavau „Juventus“ komandai. Dirbti pradėsime su tikslu palaikyti kuo puikiausius santykius. Jis visada buvo ir yra tikras čempionas. Paskutiniais metais Milane jį persekiojo traumuos, dėl kurių buvo sunku atgauti jėgas. Tačiau iki tol Andrea buvo nepakeičiamas žaidėjas“, – strategas negailėjo pagyrų.

„Atvykęs į Turiną jis vėl tapo nesustabdomu, todėl man pasisekė, kad galėsiu dirbti kartu su juo. Daug kartų sakiau, kad kas buvo, tas. Aš, klubas ir Andrea priėmė sprendimą. Džiaugiuosi, kad jis iš naujo atrado save Turine ir su džiaugsmu vėl pradėsime darbuotis kartu. Tarp mūsų nėra jokių problemų“, – patikino M. Allegri.

juventus.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos