"Malaga" įvarčių fiesta Pamplonoje © Eurofootball.lt
Šiandien (sekmadienį) buvo sužaistos trys Ispanijos čempionato ("La Liga") 25-ojo turo rungtynės. Didelis netikėtumas užfiksuotas Pamplonoje, kur vietos "Osasuna" net 1-6 nusileido "Malaga" ekipai, o trenerio asistento vadovaujama "Valencia" iškovojo svarbią pergalę prieš "Betis".

Pamplonoje vykusiose rungtynėse "Osasuna" nieko negalėjo padaryti prieš puikiai veikusį "Malaga" puolimą ir praleidusi 6 įvarčius bei mačą baigusi be dviejų raudonas korteles gavusių žaidėjų buvo priversta aikštę palikti žemai nuleidusi galvas.

Kiek netikėtai pergalės neiškovojo dideles viltis šiemet puoselėjanti "Sevilla", namie sužaidusi lygiosiomis 2-2 su 17-oje turnyrinės lentelės vietoje esančiu Santandero "Racing". Nors šeimininkai du kartus pirmavo po Julio Baptistos ir Dario Silvos įvarčių, rezultatą išlygino atitinkamai Davidas Aganzo ir Regueiro.

Vienintelis Davido Villos įvartis padėjo "Zaragoza" vienuolikei įveikti kitą į UEFA Taurės aštuntfinalį patekusį "Villarreal" klubą.

Madrido "Atletico" užteko vienintelio Antonio Lopezo įvarčio pirmojo kėlinio viduryje tam, kad iškovotų pergalę prieš turnyrinės lentelės apačioje esančią ir savo lyderio Nihato likusiai sezono daliai netekusią San Sebastiano "Real Sociedad" ekipą. Šį pergalė atgaivino Madrido klubo viltis pakovoti dėl vietos kitų metų UEFA Taurėje.

Paskutinėse šios dienos rungtynėse čempionės titulą ginanti "Valencia" namie iškovojo svarbią pergalę prieš Sevilijos "Betis" ir grįžo į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą. Trenerio asistento Antonio Lopezo, kuris laikinai pavaduoja atleistą Claudio Ranierį, vadovaujami Valensijos futbolininkai žaidė sudėtimi, labai panašia į tą, kuri praėjusiame sezone laimėjo Ispanijos čempionatą bei UEFA Taurę. Nors šeimininkai pirmieji praleido įvartį, jiems pavyko įrodyti savo pranašumą ir iškovoti pergalę.

Tuo tarpu susitikimas tarp Bilbao "Athletic" ir "Getafe" yra atidėtas dėl nukeltų UEFA Taurės rungtynių.

Sekmadienio rungtynių rezultatai

Pamplonos "%c00018" 1 - 6 "%c00106"
3' [0 - 1] Miguel Angel
12' [0 - 2] Duda
38' [0 - 3] Fernando Baiano
52' [0 - 4] Fernando Baiano
53' [1 - 4] John Aloisi
79' [1 - 5] Juan Rodriguez
81' [1 - 6] Paulo Wanchope

"%c00107" 2 - 2 "%c00005"
14' [1 - 0] Julio Baptista
41' [1 - 1] David Aganzo
78' [2 - 1] Dario Silva
84' [2 - 2] Mario Regueiro

"%c00108" 1 - 0 "%c00086"
39' [1 - 0] David Villa

Madrido "%c00017" 1 - 0 "%c00091"
26' [1 - 0] Antonio Lopez

"%c00004" 2 - 1 Sevilijos "%c00097"
13' [0 - 1] Marcos Assuncao
29' [1 - 1] Ruben Baraja
72' [2 - 1] Mista