"Mainz" išvargo pergalę prieš "Stuttgart"

„Bundesliga“ pirmenybes jau pradėjo „Mainz“ ir „Stuttgart“ ekipos. Namuose žaidusi „Mainz“ tik po atkaklios kovos 1:0 sugebėjo palaužti „Stuttgart“ futbolininkus.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Stuttgart“, kuri greitai susikūrė pavojingų progų. Jau 9-ąją minutę „Mainz“ ekipą turėjo gelbėti vartininkas po puikaus Nicolaso Gonzalezo smūgio.

Jau 16-ąją minutę komandos draugui gerą progą sukūrė Mario Gomezas, tačiau Christianas Gentneris nesugebėjo pataikyti į vartų plotą.

Tiesa, per pirmąjį pusvalandį pasižymėti galėjo ir „Mainz“, tačiau Jeano-Philippe Mateta smūgis buvo netikslus.

Po pertraukos pats M. gomezas turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau jo smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš skersinio.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 72-ąją minutę, tačiau nepaisant didelio Robino Quaisono pykčio, teisėjai užfiksavo nuošalę ir „Mainz“ liko be įvarčio.

Vis dėlto jau po keturių minučių R. Quaisonas kamuolį ant lėkštutės pateikė komandos draugui Anthony Ujah, kuris ir pelnė vienintelį rungtynių įvartį.

„Mainz“ 1:0 „Stuttgart“
76‘ [1-0] A. Ujah