Madrido „Real“ sutriuškino „Mallorca“ vienuolikę © REUTERS nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Real“ namuose rezultatu 4:1 palaužė „Mallorca“ ekipos futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis kiek netikėtai krito į „karališkojo“ klubo vartus. 35 minutę „Mallorca“ ekipos saugas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę po standartinės padėties ir surado Vedatą Muriqi, kuris puikiu smūgiu galva nuginklavo oponentų vartininką Thibaut Courtois.

Tačiau, „Real“ sugebėjo išlyginti rezultatą tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms. 45+3 minutę įvartį „į rūbinę“ pelnė į viršutinį kairįjį vartų kampą kamuolį pasiuntęs Federico Valverde.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 72 minutę. Po Rodrygo perdavimo užtikrintu smūgiu savo komandą į priekį išvedė Vinicius Junioras.

89 minutę „Real“ padidino savo persvarą. Puikų individualų meistriškumą baudos aikštelėje pademonstravo ir trečiąjį savo komandos įvartį pelnė Rodrigo.

Na, o visus klausimus šiose rungtynėse išsprendė„Real“ ekipos vidurio gynėjas Antonio Rudigeris, kuris 90+4 minutę įmušė pirmąjį savo įvartį ginant „karališkojo“ klubo spalvas.

Po šio susitikimo „Real“ susigrąžina pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, dviem taškais lenkdami laipteliu žemiau esančią „Barcelona“. Tuo tarpu, „Mallorca“ šiuo metu rikiuojasi tryliktoje pozicijoje.