Madrido "Real" sutriuškino "Eibar", "Atletico" ir "Barca" gavo po antausį svečiuose (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 31-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" futbolininkai susigrūmė su "Eibar" vienuolike. Carlo Ancelotti auklėtiniai sunkumų neturėjo ir šventė pergalę rezultatu 3-0.

Pirmasis "baltuosius" į priekį išvedė beveik po metų pertraukos baudos smūgį realizavęs Cristiano Ronaldo, o 31-ąją minutę pranašumą po Alvaro Arbeloa perdavimo padidino Javieras Hernandezas.

Antrajame kėlinyje "Real" žaidė blankiau, tačiau 83-ąją minutę Jese spėjo pelnyti ir trečiąjį įvartį. Puikius techninius sugebėjimus pademonstravęs ispanas padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" prarado taškus Malagoje ir mažina savo šansus apginti titulą. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2-2 sužaidė taikiai su "Malaga".

Antoine'as Griezmannas 25-ąją minutę išvedė "Rojiblancos" į priekį, tačiau 37-ąją minutę į savus vartus įsispyrė Fernando Torresas. 71-ąją minutę Garcia Samuelis Malagos vienuolikę ir vėl išvedė į priekį, bet po septynių minučių A.Griezmannas pelnė įvartį, nulėmusį lygų rezultatą.

Dar vieną dovanėlę "Real" klubas sulaukė iš Sevilijos. "Barcelona" išvykoje iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Sevilla".

31-ąją minutę katalonai jau turėjo įgiję dviejų įvarčių pranašumą, kai po įvartį pelnė Lionelis Messi ir Neymaras. Vis dėlto, 37-ąją minutę Evero Banega taiklus šūvis atgaivino intrigą šiame susitikime.

Antrajame kėlinyje savo sąlygas diktavo šeimininkai, kurie prie "Barcos" vartų kūrė ataka po atakos. Lemiamą įvartį "Sevilla" pavyko pelnyti 84-ąją minutę, kai puikų perdavimą iš komandos draugo sulaukęs Kevinas Gameiro tiksliu smūgiu nuginklavo Claudio Bravo.

Pergalę iškovojęs "Real" su 73 taškais vis dar išlieka antroje vietoje, tačiau nuo "Barcos" jie sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Ispanijos čempiono "Atletico" sąskaitoje - 66 taškai.

"Real Madrid" 3 - 0 "Eibar"

21' [1 - 0] C.Ronaldo

31' [2 - 0] J.Hernandez

83' [3 - 0] Jese

"Malaga" 2 - 2 "Atletico"

25' [0 - 1] A.Griezmann

37' [1 - 1] F.Torres (į savus vartus)

71' [2 - 1] G.Samuel

78' [2 - 2] A.Griezmann

"Sevilla" 2 - 2 "Barcelona"

14' [0 - 1] L.Messi

31' [0 - 2] Neymar

38' [1 - 2] E.Banega

84' [2 - 2] K.Gameiro

"Almeria" 3 - 0 "Granada"

"Celta" 6 - 1 "Rayo"