Madrido "Real" surengė dar vieną įvarčių fiestą Eibare

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dar trejos 13-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" komanda UEFA Čempionų lygoje neiššaudė visų šovinių ir Eibare įvykusioje dvikovoje surengė dar vieną įvarčių šou. "Baltieji" pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4:0.

17-ąją minutę Karimas Benzema išvedė svečius į priekį. Pranašumą po trijų minučių nuo 11 m. žymos padidino Sergio Ramosas. Po devynių minučių į "Eibar" vartus buvo skirtas dar vienas 11 m. baudinys, kurį šį kartą sėkmingai realizavo Karimas Benzema.

Prie abiejų 11 m. baudinių tiesiogiai prisidėjo šiose rungtynėse ir be įvarčių spindėjęs Edenas Hazardas – pirmajame epizode nugriautas buvo jis pats, o antrajame po jo puikaus perdavimo pražangą išprovokavo Lucas Vazquezas.

61-ąją minutę galutinį tašką padėjo Federico Valverde. Zinedine'o Zidane'o pasitikėjimą išsikovojęs 21-erių metų saugas pasiekė savo pirmąjį įvartį "baltųjų" gretose.

"Real" po pergalės lieka antroje pozicijoje, tačiau juos ir lyderę "Barceloną" skiria tik įvarčių santykis.

Madrido ekipos forma po pralaimėtų rungtynių Maljorkoje yra pavydėtina – žaidžiant visuose turnyruose pasiektos keturios pergalės, sykį sužaista lygiosiomis, įmušta 16 įvarčių ir išlaikyti "sausi" vartai penkeriose rungtynėse iš eilės.

Kitose dvikovose taip pat pergales į savo sąskaitą įsirašė "Valencia" ir "Alaves".

"Eibar" 0 - 4 "Real Madrid"
17' [0 - 1] K. Benzema
20' [0 - 2] S. Ramos (11 m. baudinys)
29' [0 - 3] K. Benzema (11 m. baudinys)
61' [0 - 4] F. Valverde

"Alaves" 3 - 0 "Real Valladolid"
26' [1 - 0] Joselu
32' [2 - 0] T. Pina
75' [3 - 0] L. Perez (11 m. baudinys)

"Valencia" 2 - 0 "Granada"
74' [1 - 0] D. Wass
90+7' [2 - 0] F. Torres