Madrido „Real“ šią vasarą gali likti be naujokų © JumpStory nuotr.

Vertingiausias planetos klubas 2020-21 m. sezoną gali pasitikti be naujų veidų, skelbia dienraštis „Marca“.

Teigiama, kad „Real“ vadovai nėra nusiteikę taškytis pinigais, kai pasaulį užklupo koronaviruso pandemija. Su „Real“ vardu žiniasklaidoje yra siejamos tokios pavardės kaip Kylianas Mbappe ir Paulis Pogba, tačiau tokių naujokų „baltųjų“ gerbėjai neturėtų tikėtis.

„Marca“ teigia, kad Madrido klubas dėl koronaviruso krizės šį sezoną praras 150 mln. eurų. Nuostolius kaip ir dauguma komandų skaičiuojantis „Real“ šiam momentui yra apsisprendęs neatlikti jokių žingsnių vasaros žaidėjų perėjimų lange.

„Real“ pozicija šiuo klausimu galėtų pasikeisti, jeigu klubui iš pardavimų pavyktų uždirbti minėtą sumą – 150 mln. eurų. Pagrindinis Madrido ekipos tikslas yra atsikratyti Jamesu Rodriguezu ir Garethu Bale‘u.

Kolumbietį parduoti nėra problemų, tačiau jo vertė yra stipriai kritusi, o atsisveikinti su G. Bale‘u kol kas yra „misija neįmanoma“.

Gera žinia tai, kad „Real“ turi kitų alternatyvų – nemaža dalis išnuomotų žaidėjų šį sezoną spindėjo savo komandose.

Didelė tikimybė, jog į komandą grįš Achrafas Hakimi ir Martinas Odegaardas. Prie pagrindinės komandos taip pat gali prisijungti Takefusa Kubo bei Reinieris Jesusas.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos