Madrido "Real" sausį ketina susigrąžinti "Espanyol" gretose žibantį M. Hermoso

Gynyboje daug problemų turintis Madrido "Real" klubas žiemą žada stiprintis.

"Marca" teigimu, toli nebus žvalgomasi ir bus įsigytas "patikrintas" variantas - Madrido "Real" rimtai galvoja ties 23-ejų metų Mario Hermoso kandidatūra.

Vidurio gynėjas yra vienas Barselonos "Espanyol" komandos lyderių šį sezoną. Katalonai Ispanijos pirmenybėse užima antrąją poziciją ir demonstruoja geriausią rezultatą gynyboje po "Atletico" komandos - per 11 rungtynių praleisti aštuoni įvarčiai.

M. Hermoso žaidimas liko įvertintas ne tik Madrido "Real" komandos skautų, bet ir Luiso Enrique, kuris penktadienį paskelbtoje Ispanijos rinktinės sudėtyje pirmą kartą įtraukė "Espanyol" narį.

M. Hermoso yra Madrido "Real" auklėtinis, spėjęs net ir debiutuoti pagrindinėje komandoje. Gynėjas buvo parduotas "Espanyol" klubui 2017 metų vasarą, tačiau "baltieji" vis dar yra situacijos šeimininkai.

"Marca" nurodo, kad sutartyje yra numatyta galimybė ispaną susigrąžinti už 7,5 mln. eurų.

Madrido "Real" komandoje šį sezoną gynyba yra viena silpniausių žaidimo vietų. M. Hermoso pakeistų Jesusą Vallejo, kuris šį sezoną dar nežaidė ir yra kamuojamas nuolatinių traumų.

"Baltųjų" komanda pastaruoju metu yra pasitaisiusi gynyboje - nepraleido nė vieno įvarčio per paskutines tris rungtynes. Visgi M. Hermoso išlieka itin reali kandidatūra papildyti gynybos grandį.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4cvD6EL_Aps" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos