Madrido „Real“ rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš „Elche“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Madrido „Real“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Elche“ ekipa.

Įpusėjus pirmąjam kėliniui į „Elche“ komandos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau jo nesugebėjo realizuoti Karimas Benzema. Prancūzo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Tačiau tada suveikė sena patarlė „Neįmuši tu – įmuša tau“. 42 minutę svečiai išsiveržė į priekį, o iš artimo nuotolio smūgiu galva pasižymėjo Lucas Boye.

Antrame kėlinyje „Elche“ nenustojo stebinti ir padvigubino persvarą. 76 minutę pirmąjį rungtynių įvartį įmušęs Lucas Boye perdavė kamuolį komandos draugui Pere Milla baudos aikštelėje ir pastarasis smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką Thibaut Courtois.

82 minutę į „Elche“ vartus buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys. Šį kartą prie žymos stojo Luka Modricius ir užtikrintai realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo 2:1.

Tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms Carlo Ancelotti auklėtiniai sugebėjo pelnyti išlyginamąjį įvartį. 90+2 minutę smūgiu galva pasižymėjo Ederis Militao.

Po šių rungtynių Madrido ekipa vis dar rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo antroje vietoje esančios „Sevilla“ skiria 4 taškai.