Madrido "Real" namuose susitvarkė su "Valencia" futbolininkais

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį įvyko ketverios 14-ojo turo rungtynės.

Po skaudaus pralaimėjimo Eibare šį kartą savo aikštėje bandė atsitiesti Madrido "Real" komanda. Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodžiusi "Real" ekipa rezultatu 2:0 palaužė "Valencia".

8-ąją minutę "baltieji" įsiveržė į priekį, tačiau ne savo pagalba - Danielis Wassas įsimušė į savus vartus, kai norėdamas išmušti Dani Carvajalio pakeltą kamuolį nukreipė į savo vartus.

Antrajame kėlinyje "Valencia" atrodė kur kas geriau ir kėlė rimtų problemų šeimininkams, tačiau patikimai savo vartuose žaidė Thibaut Courtois.

Galutinį tašką Madrido vienuolikė padėjo 83-ąją minutę, kai greitos kontratakos metus saldainį baudos aikštelėje išpakavo Lucas Vazquezas.

Pergalę iškovojęs "Real" pakilo į penktąją poziciją ir sumažino atsilikimą nuo lyderių iki trijų taškų.

Kitose dvikovose Vigo "Celta", "Leganes" ir Madrido "Getafe" pasiekė užtikrintas pergales.

"Real Madrid" 2 - 0 "Valencia"
8' [1 - 0] D. Wass (į savus vartus)
83' [2 - 0] L. Vazquez

"Celta" 2 - 0 "Huesca"
38' [1 - 0] I. Aspas
77' [2 - 0] I. Aspas

"Real Valladolid" 2 - 4 "Leganes"
11' [0 - 1] D. Siovas
42' [0 - 2] Oscar
50' [1 - 2] Toni
66' [1 - 3] G. Carrillo
75' [1 - 4] G. Carrillo
90+3' [2 - 4] E. Unal

"Getafe" 3 - 0 "Espanyol"
55' [1 - 0] J. Molina
65' [2 - 0] J. Mata
80' [3 - 0] V. Antunes