Madrido "Real" klubas turėjo vargo Almerijoje (VIDEO)

Vėlyvą penktadienio vakarą Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos pirmosios 15-ojo turo rungtynės.

Jose Madrido "Real" futbolininkai išvykoje susitiko su "Almeria". Carlo Ancelotti auklėtiniai turėjo sunkumų, tačiau galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 4-1.

Pirmasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo aikštės šeimininkų grėsmingu žaidimu "baltųjų" aikštės pusėje, tačiau 34-ąją minutę "Almeria" buvo nubausta, kai 34-ąją minutę puikų įvartį pelnė Isco.

Vis dėlto, 39-ąją minutę Almerijos miesto ekipa atstatė pusiausvyrą ir nuostabiu smūgiu rezultatą išlygino Verza. Deja, tačiau "Almeria" ilgai lygiu rezultatu nesidžiaugė ir galva 42-ąją minutę įvartį pelnė Garethas Bale'as.

Antrajame kėlinyje "Real" klubui ir toliau sunkiai sekėsi primesti savo žaidimą, o komandos lyderis Cristiano Ronaldo tylėjo. 62-ąją minutę tas pats Verza ir vėl galėjo išlyginti rezultatą, bet Ikeras Casillasas atrėmė 11 metrų baudinį.

Per likusį laiką "Almeria" dar priešinosi, tačiau rungtynių pabaigoje "nudegė". 81-ąją minutę puikią ataką su Karimu Benzema sukūrė Cristiano Ronaldo, kuris savo įvarčių padidino pranašumą.

Pačioje rungtynių pabaigoje į šeimininkų ginamus vartus krito ir ketvirtasis įvartis. 88-ąją minutę C.Ronaldo po puikaus Danielio Carvajalio perdavimo padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Madrido vienuolikė su 39 taškais pirmauja Ispanijos čempionate, o nuo artimiausių persekiotojų yra įgijusi penkių taškų pranašumą, kurį rytoj sieks sumažinti "Barcelona".

"Almeria" 1 - 4 "Real Madrid"

34' [0 - 1] Isco

39' [1 - 1] Verza

42' [1 - 2] G.Bale

81' [1 - 3] C.Ronaldo

88' [1 - 4] C.Ronaldo

62' Verza ("Almeria") nerealizavo 11m. baudinio