Madrido "Real" išvykoje iškovojo sunkią pergalę prieš "Malaga" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 13-ojo turo rungtynės.

Turnyro lyderė Madrido "Real" ekipa išvykoje susigrūmė su "Malaga" futbolininkais. Po atkaklios kovos "baltieji" rezultatu 2-1 palaužė Andalūzijos vienuolikę.

Rungtynės sėkmingai prasidėjo Karaliaus taurės nugalėtojams, kurie į priekį įsiveržė jau 18-ąją minutę. Po puikaus Cristiano Ronado perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema.

"Malaga" savo žiūrovų akivaizdoje atrodė puikiai ir po praleisto įvarčio nepasimetė. Ikerui Casillasui ne kartą teko gelbėti svečius nuo išlyginamojo įvarčio.

Vis dėlto, 83-ąją minutę Garethas Bale'as pristabdė įsibėgėjusią Malagos ekipą ir puikiu smūgiu nuginklavo Idrissą Kameni. 86-ąją minutę už abejotiną geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas "Real" saugas Isco, o tuo pasinaudoję šeimininkai per pridėtą teisėjo laiką sušvelnino atsilikimą, bet susitikimas galiausiai baigėsi svečių naudai.

"Real" treneriui Carlo Ancelotti ši pergalė buvo išskirtinė, nes jis tapo pirmuoju "baltųjų" strategu, kuriam pavyko iškovoti 16 pergalių iš eilės.

Kituose susitikimuose pergales rezultatu 2-1 iškovojo Bilbao "Athletic" ir Barselonos "Espanyol".

"Malaga" 1 - 2 "Real Madrid"

18' [0 - 1] K.Benzema

83' [0 - 2] G.Bale

90' [1 - 2] R.Santa Cruz

86' Isco ("Real Madrid") pašalintas iš aikštės

"Getafe" 1 - 2 "Athletic"

36' [0 - 1] M.San Jose

90' [0 - 2] B.Etxebarria

90' [1 - 2] A.Lafita

"Espanyol" 2 - 1 "Levante"

12' [0 - 1] J.Morales

19' [1 - 1] F.Caicedo

34' [2 - 1] S.Garcia

"Celta" 0 - 1 "Eibar"

30' [0 - 1] M.Del Moral