"%c00003" svarsto Fernando Morienteso (%p00930) likimą klube. Jo puikus žaidimas "%c00036" sudėtyje (18 įmuštų įvarčių) pavertė jį prancūzų klubo lyderiu ir po ilgos pertraukos padėjo gauti pakvietimą į Ispanijos rinktinę. Todėl pastaruoju laiku Karališkasis klubas gavo neblogų pasiūlymų iš Anglijos ir Italijos grandų, norinčių matytį Fernando Morientesą savo sudėtyje.

Po šio sezono, pasibaigus nuomos sutarčiai, Morientesas grįš į Madridą, ir jo lauks dar du kontrakto su "Real" metai. Sirgaliai labai jį myli ir laukia, ir pats futbolininkas taip pat nori grįžti, tačiau vargu ar jį tenkins perspektyva sėsti ant atsarginių suolelio, kaip tai aįvyko praėjusiame sezone.

Viskas paaiškės birželio mėnesį. "Monaco" jau išreiškė norą išsaugoti Morientesą savo sudėtyje, bet aukšta jo transfero kaina ir pageidaujamas atlyginimas bus nepakeliami Prancūzijos klubui. ("Real" net dabar apmoka pusę Morienteso atlyginimo (2 milijonus eurų), nes "Monaco" neišgali prisiimti visų su ispanu susijusių išlaidų), todėl abejojama, kad jis liks Prancūzijoje. Madrido klubas yra pasiruošęs išklausyti pasiūlymus už savo žaidėja. Nustatyta ir minimali kaina - 10 milijonų eurų. Susidomėjimą Morientesu jau išreiškė trys kubai: "%c00041", ieškantis pakeitimo %p01549, jei šis nuspręs palikti klubą; "%c00042", kuris nėra labai patenkintas %p01975 ir %p01977 žaidimu, bei "%c00038", ieškančiam pakeitimo į "%c00006" išeinančiam %p01431.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos