Madrido „Real“ buvo arti stebuklo, tačiau patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Donecko „Shakhtar“ © JumpStory nuotr.

Madrido „Real“ ekipa nesėkme pradėjo kovas UEFA čempionų lygoje.

Z. Zidane’o auklėtiniai, namuose 3:2 nusileido Donecko „Shakhtar futbolininkams.

Rungtynių pradžia sėkmingiau klostėsi svečiams, kurie jau 29-ąją minutę išsiveržė į priekį po Tete įvarčio.

33-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė R. Varane’as ir rezultatas tapo 0:2.

Besibaigiant pirmajam kėliniui trečiąjį ekipos įvartį pridėjo M. Solomonas.

Po ilgosios pertraukos „Real“ futbolininkai perėmė rungtynių kontrolę ir jau 54-ąją minutę L. Modričius sušvelnino rezultatą 1:3.

59-ąją minutę iš karto po keitimo pasirodęs Vinicius pridėjo dar vieną įvartį.

Vis tik antrąją pridėto laiko minutę Madrido „Real“ sukūrė stebuklą ir išlygino rezultatą, tačiau po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas.

Kitose rungtynėse susitiko „Salzburg“ ir „Lokomotiv“ ekipos.

Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2.

Svečias iš Maskvos į priekį išsiveržė jau 19-ąją rungtynių minutę po Edero įvarčio.

Vis tik besibaigiant pirmajam kėliniui 45-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino D. Szoboszlai’us.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 50-ąją minutę po Z. Junuzovičiaus įvarčio.

75-ąją minutę rezultatą dar syki išlygino V. Lisakovičius.