Madrido "Real" antrajame kėlinyje palaužė "Elche" gynybą (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijoje sužaistos ketverios 24-ojo "Primera" čempionato turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko San Sebastiane, kur vietos "Real Sociedad" priėmė "Sevilla" futbolininkus. Davido Moyeso treniruojami baskai rezultatu 4-3 triumfavo neįtikėtinoje dramoje.

Pirmieji į priekį 16-ąją minutę įsiveržė šeimininkai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje "Sevilla" gynėjas Timothee Kolodziejczakas išlygino rezultatą.

Kitos 45 minutės buvo kur kas rezultatyvesnės ir atkaklesnės. 48-ąją minutę "Real Sociedad" ir vėl įsiveržė į priekį, kai nuo 11 metrų žymis pasižymėjo Xabi Prieto.

Vis dėlto 67-ąją minutę svečiams iš Sevilijos pavyko ir vėl išlyginti rezultatą, o vos po 11 minučių jie jau pirmavo, kai Kevinas Gameiro realizavo 11 metrų baudinį.

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę baskai neketino pasiduoti ir 82-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Rungtynių didvyriu tapo "Real Sociedad" kapitonas X.Prieto, kuris pergalingą įvartį pelnė 90-ąją minutę.

"Sevilla" po pralaimėjimo išlieka penktoje pozicijoje, o D.Moyeso auklėtiniai kyla į 10-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Elche" namuose priėmė Madrido "Real" futbolininkus, kurie visą mačo laiką dominavo, tačiau pergalę iškovojo tik rezultatu 2-0.

Pirmajame kėlinyje "baltieji" turėjo žymų pranašumą prieš aikštės šeimininkus, tačiau pelnyti įvarčio niekaip nepavyko. 56-ąją minutę Karimui Benzema pirmajam tai pavyko padaryti, o 69-ąją minutę galutinį tašką po puikaus Isco perdavimo padėjo Cristiano Ronaldo.

"Real" įsirašęs pergalę į savo sąskaitą nuo antroje vietoje esančios "Barcelona" ekipos atitrūko iki 4 taškų.

"Real Sociedad" 4 - 3 "Sevilla"

16' [1 - 0] Agirretxe

43' [1 - 1] T.Kolodziejczak

48' [2 - 1] X.Prieto (11m. baudinys)

67' [2 - 2] C.Bacca

78' [2 - 3] K.Gameiro (11m. baudinys)

82' [3 - 3] A.Arribas (į savus vartus)

90' [4 - 3] X.Prieto

"Athletic Bilbao" 1 - 0 "Rayo Vallecano"

86' [1 - 0] A.Aduriz

"Villarreal" 1 - 0 "Eibar"

71' [1 - 0] L.Vietto

"Elche" 0 - 2 "Real Madrid"

56' [0 - 1] K.Benzema

69' [0 - 2] C.Ronaldo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7531255" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>