„Real“ triumfavo miesto derbyje © Zuma Press nuotr.

Šeštadienį Madride įvyko miesto derbis tarp „Real“ ir „Atletico“ ekipų.

Pergalę namuose iškovojo „Real“ futbolininkai, kurie savo principinius varžovus palaužė rezultatu 2:0.

„Karališkasis“ klubas pirmąjį įvartį pelnė 15-ąją minutę, kuomet po sėkmingai pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Casemiro.

„Real“ pergalę 63-ąją minutę įtvirtino kuriozinis Jano Oblako įvartis į savo vartus .

Po šios pergalės „Real“ turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į trečiąją poziciją, „Atletico“ futbolininkai išlieka „La Liga“ lyderiais.

• +

Man tai keista kaip Real sugeba pries visokius kaimus apsisikti, bet pries Atletico sitaip dominuoja. Tik nesnekekit apie nusiteikima, jie supisti profesionalai ir netgi pries sekmadienio lygos chlapciukus turi losti nusiteike.

• -1
  • ddddd

Barca palaidota dugne, laukiam kol realas gris i pozicijas ir isbrauks ta simeone, tuscia, apatiska komanda, degradaves futbolas

• 0
  • Tomas
    Dd

Vazquez kažkas wow. Gynėsi pukiai, puolime irgi solidžiai atrodė. Realiui būtinai reikia su juo pratesti kontraktą.

Vasquezas gal kažkokį spaudimą pajautė pastaruoju metu, apie jo žaidimą prastai atsiliepia jau kurį laiką žmonės. Paskutines dvi rungtynes, tiek CL su Borussia, tiek su Atletico dabar žaidė gerai jis

• Expert

Visiškas Real dominavimas buvo. LaLigos lentelėje darosi įdomiau.

• +16
  • carlos

Ir vėl saugai uždominavo Realo, bet kaip norėtusi ir puolėjai ypač krašto, kad kažką darytų///

• +10
  • Tomas

Carvajalo graži bankė buvo. Na šį sezoną tarp Atletico ir Realo vyks kova dėl čempiono, bet vis tiek manau Realas bus čempionai

• +7
  • gud

Rezultatas visiškai neatspindi to, kas darėsi Real visur apibėgo, apsigynė, apsivarė visom prasmėm buvo visiškai kitam lygy. Ir net simeone keitimai antram kėliny nepakeitė vaizdo iš esmės. Suarez tiesiog krosą prasibėgo šiandien, nes kamuolio net nematė.