Madrido "Atletico" nori T.Borowskio © Eurofootball.lt
Madrido „%c00017“ vyr. treneris Javieras Aguirre pareiškė, jog domisi Brėmeno „%c00016“ ir Vokietijos rinktinės saugu Timu Borowskiu (%p00086).

26-erių metų saugas, kuris šiuo metu atstovauja Vokietijos rinktinei Pasaulio pirmenybėse, neseniai patvirtino, kad „Ateletico“ treneris domisi jo meistriškumu. Aguirre dabar stebės Brėmeno „Werder“ ekipos žaidėją ir tada apsispręs, ar klubui reikalingas šis žaidėjas.

„T. Borowskis yra žaidėjas, kurio man reikia“, - sakė treneris. - „Tai vienas iš žaidėjų, kuris reikalingas man, kad birželio mėnesį galėčiau užbaigti komandos komplektaciją. Man nereikia saugo, kuris organizuotų atakas, bet man reikia kažko panašaus į vokietį, kuris sugebėtų padėti tam žaidimo organizatoriui“.

Praėjusį sezoną Madrido „Atletico“ Ispanijos čempionate finišavo 10-oje pozicijoje, o Bremeno „Werder“ ekipa užėmė 2-ąją vietą čempionate ir kitąmet dalyvaus Čempionų Lygos varžybose

Tuo tarpu kitas ispanų klubas „%c00102“ taip pat nesnaudžia ir pradėjo derybas su Alkmaaro „%c00172“ ir Olandijos rinktinės saugu Denny Landzaatu (%p04381). Didelę dalį karjeros praleidęs tėvynėje 30-metis žaidėjas, kuris dabar padeda Olandijos rinktinei Pasaulio Čempionate, trokšta išbandyti savo jėgas Ispanijoje.

Pranešama, jog už D.Landzaatą „Espanyol“ klubas pasiruošę sumokėti „AZ“ klubui apie 3.5 milijono eurų.

D.Landzaatas dar turi vienerių metų galiojantį kontraktą su „AZ“, bet „Espanyol“ direktorius Paco Herrera įsitikinęs, kad saugas paliks olandų klubą ir atvyks į Ispaniją.

„Tai žaidėjas, kuriuo mes labai domimės“, - laikraščiui „El Mundo Deportivo“ pareiškė Herrera. „Mes visiškai įsitikinę, kad sandoris įvyks“.

Praėjusį sezoną „AZ Alkmaar“ ekipa Olandijos čempionate finišavo 2-oje pozicijoje, tačiau kelialapio į Čempionų lygą neišsikovojo, o „Espanyol“ ekipa užėmė tik 15-tą vietą.