Madrido „Atletico“ nesugebėjo pasiekti pergalės prieš „Granada“ © JumpStory nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose rungtynėse Madrido „Atletico“ turėjo vargo ir rezultatu 0:0 sužaidė su „Granada“ vienuolike.

Rungtynėse daug progų sukurta nebuvo. Pirmąjame kėlinyje komandos žaidė atsargiai. „Granada“ atliko keletą smūgių iš toli, kurie skriejo tiesiai vartinininkui Janui Oblakui į glėbį.

Antrame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė. Kogero ryškiausią progą pasižymėti turėjo „Matrasinių“ puolėjas Antoine‘as Griezmannas, kurio smūgis skriejo šalia virpsto.

Madrido ekipa šiame mače pademonstravo itin prastą realizaciją. Tik 1 iš 20 šeimininkų ekipos smūgių skriejo į vartų plotą.

Po šio susitikimo „Atletico“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Granada“ vis dar išlieka aštuonioliktoje vietoje.