Madridas trokšta Čempionų lygoje susitikti su "Chelsea" ir nutildyti J.Mourinho

Ispanijos spaudoje sklinda pranešimai, kad visa Madrido "Real" komanda ir sirgaliai yra pasirengę mūšiui su Jose Mourinho vadovaujamu Londono "Chelsea" klubu.

Strategas nuo 2010 iki 2013 metų treniravo karališkąjį klubą, tačiau skambių pergalių jam iškovoti nepavyko. Po išvykimo J.Mourinho ne kartą pažėrė kritikos visam "Real" klubui.

Taip pat visai neseniai portugalas ir vėl pabandė "įkasti" Madridui, sakydamas, kad Londone jis yra daug laimingesnis, nes yra apsuptas gerų žmonių, skirtingai nei Ispanijos sostinėje.

Tuo tarpu Madrido dienraštyje "Marca" pasirodė neįvardyto vyresniojo "Real" žaidėjo citata: "Tikėkimės, kad Čempionų lygoje susitiksime su Mourinho. Jei mes pasieksime finalą, tikiuosi, jog kausimės prieš "Chelsea". Tada bus pats tinkamiausias laikas kalboms."

"Marca" teigimu, "baltųjų" ekipos žaidėjai jaučia, kad Mourinho yra įsižeidęs, nes komandos vairą perėmus Carlo Ancelotti "Real" pasikeitė neatpažįstamai ir galiausiai jiems pavyko iškovoti "La Decima" (dešimtąjį UEFA Čempionų lygos trofėjų - red).

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...