Mačą tsunamio aukoms paremti laimėjo Ronaldinho XI © Eurofootball.lt
Šiandien (antradienį) Barselonoje, pilnutėliame "Nou Camp" stadione įvyko rungtynės tarp Ronaldinho XI ir Ševčenko XI. Visos lėšos surinktos šiose rungtynėse bus skirtos tsunamio aukoms Azijoje paremti. Rungtynes rezultatu 6-3 laimėjo Ronaldinho vedama komanda.

Jau po pirmo kėlinio rezultatas buvo 3-1. Ronaldinho vienuolikė pirmavo 2-0, po geriausio Afrikos futbolininko Samuelio Eto'o ir pačio Ronaldinho įvarčių, bet kėliniui artėjant į pabaigą rezultatą sušvelnino Turino "Juventus" puolėjas Alessandro Del Piero. Tiesa jau bėgant teisėjo pridėtam laikui Samuelis Eto'o pasižymėjo antrąjį kartą.

Prasidėjus antrajam kėliniui atrodė, kad Ševčenko XI, perėmė žaidimą į savo rankas, nes vos per dešimt antrojo kėlinio minučių jie ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai 2-3. Įvarčius rytų europiečio komandai pelnė veteranas Gianfranco Zola ir Davidas Suazo.

Tačiau likus žaisti apie pusvalandį Ronaldinho XI įrodė, jog šiose nuostabiose futbolo rungtynėse jo komanda yra vertesnė pergalės ir po dviejų Henry Camara bei vieno Cha Du-Ri įvarčių laimėjo rungtynes 6-3.

Beveik šimtas tūkstančių futbolo sirgalių susirinkusių "Nou Camp" stadione po rungtynių atsistoję palydėjo iš aikštės einančius futbolininkus. Pasak abiejų komandų kapitonų, šios futbolo rungtynės suvienijo ne tik geriausius pasaulio futbolininkus, bet ir visą pasaulį, nes tokiomis akimirkomis visas pasaulis turi būti vieningas.

Beje, kas nematėte šio nustabaus futbolo šou, galite jį išvysti rytoj 13.30 per Eurosport kanalą.